همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

مزدکس | Mazdax

تاسیس در ۱۳۹۹ مالی و اعتباری ۵۱ تا ۲۰۰ نفر mazdax.com

از روز اولی که اینجا اومدم حس کردم چقدر خوبه به ایده‌ها و نظرات دیگران بها داده میشه.

معرفی شرکت مزدکس

شرکت توسعه فناوری مالی مزدکس ارائه کننده پلتفرم آنلاین مبادلات رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال است. مزدکس، اولین پلتفرم کریپتو به کریپتو در ایران با زیرساختی حرفه‌ای و بستری هوشمند برای سرمایه‌گذاری است. این شرکت به پشتوانه دانش فنی، تیم متخصص و تجربه‌های مالی گذشته با نگاه به آینده در مسیر جهانی فعالیت می‌کند. ماموریت ما در مزدکس ایجاد اکوسیستم یکپارچه تکنولوژی برای سرمایه‌گذاری، دسترسی به ابزارهای مدرن و متنوع مالی و ارائه راهکارهای تامین مالی برای توسعه کسب و کارها بر بستر بلاکچین است. ما در مزدکس با باور «نوآوری کن و خدمت کن» تلاش می‌کنیم تا با خلاقیت و نوآوری مسیر سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی جدید را برای هم‌وطنان‌مان در سطح جهانی هموار کنیم.

محیط پویا، همکاران حرفه‌ای و کار کردن روی محصولی که به پیشرفت خودم و جامعه کمک میکنه، آرزویی بود که با اومدنم به مزدکس به واقعیت پیوست.

فرهنگ کاری شرکت مزدکس

زندگی، کار و لحظه‌ها در مزدکس با جوانی، پویایی و عشق شکل گرفته است. ما برای رسیدن به اهداف‌مان با پشتکار، صداقت و همدلی کنار هم هستیم و در این مسیر برای رشد فردی و تیمی اعضای خانواده‌مان تلاش می‌کنیم. به اعتقاد ما، مزدکس مسیری برای رشد و مقصدی برای دستیابی به هدف‌های بزرگ است، هدف‌هایی که آینده ما را به روشنی رقم می‌زنند. مراقبت از سلامت روان، حفظ عزت نفس و احترام دیگری، صداقت، شفافیت، رشد، پذیرش تفاوت‌ها، درک متقابل، اخلاق حرفه‌ای، بلوغ کاری و حذف هر گونه تبعیض، ارزش‌های مهمی برای ماست و برای حفظ این ارزش‌ها، آنها را در وجود خودمان تقویت می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت مزدکس

مزدکس بستری آینده ساز برای کسانی است که می‌خواهند در محیطی حرفه‌ای، رشد کنند. ما سعی کرده‌ایم در مزدکس با فراهم کردن محیطی ایده‌آل، انرژی و انگیزه لازم را برای همه اعضای تیم فراهم کنیم چرا که معتقدیم در مزدکس کار نمی‌کنیم، ما در مزدکس «زندگی» می‌کنیم.
- دارای پتانسیل بالا برای رشد فردی و تیمی
- آشنا شدن با بازار مالی مدرن و خلق فرصت‌های جدید برای آینده
- آشنایی عمیق با دنیای کریپتوکارنسی
- پاداش‌ها و بونس‌های موردی
- همکاری با افراد متخصص
- اتاق بازی و سرگرمی
- برنامه‌های تفریحی
- بیمه تکمیلی
- ساعت کاری منعطف
- صبحانه و نهار
- روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه

تیم مزدکس یه تیم فوق العاده‌اس! پر انرژی، قوی و با سطح دانش بالا. از همه مهمتر اینکه همه تیم خیلی با هم رفیق هستند و به هم توی کارها کمک میکنن.

image/svg+xml