همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کیلید | Kilid

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر kilid.com

با تکیه‌ بر ظرفیت‌های بی‌نظیر خانواده‌ی کیلید، نخستین سامانه هوشمند املاک کشور را بنیان نهادیم، و مصمم‌تر از همیشه به دنبال تحقق آرمان خود خواهیم بود.

معرفی شرکت کیلید

کیلید استارتاپی بلند پرواز است که قدرت متحول کردن بازار مسکن را در دست دارد. ماموریت اصلی شرکت افزایش کارآیی آژانس‌های مسکن است؛ تا با یاری آن‌ها شفافیت هرچه بیشتر بازار مسکن فراهم شود. کیلید می‌خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌ روز و واقعی، مسیری شفاف، کارآمد و کم‌ هزینه‌‌ای برای یافتن ملک در ایران بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی برای اطلاعات مسکن شود. از سوی دیگر، کیلید بازاری آنلاین برای عرضه‌کنندگان و متقاضیان مسکن خواهد بود و بستری مناسب برای معاملات ملکی را در اختیار همگان قرار خواهد داد.

با پیوستن به تیم کیلید فرصت همکاری با بهترین فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران را خواهید داشت، فضایی که می‌توانید در آن رشد کنید و به یکی از بهترین‌ها تبدیل شوید.

فرهنگ کاری شرکت کیلید

کیلید محیطی دوستانه، صمیمی و حرفه‌ای است. فضایی که صداقت و شفافیت از مهم‌ترین ارزش‌های سازمانی آن به شمار می‌رود. پویایی و پیشبرد اهداف به صورت گروهی، همینطور همدلی و همراهی در انجام کارها تا رسیدن به بهترین نتیجه، اتفاقی است که هر روز در کیلید می‌افتد. ما به فرهنگ فردی تک تک اعضای شرکت با حفظ چارچوب‌ها احترام می‌گذاریم و اعتقاد داریم نیروی انسانی کارآمد مهم‌ترین و ارزشمندترین سرمایه هر سازمان در عصر کنونی است. ما به سخت کوشی معتقدیم و به خلاقیت و نوآوری در حل مسائل و چالش‌ها ایمان داریم. مشتری مداری، تعهد به کار و مسئولیت پذیری ویژگی مشترکی است که هویت تیم کیلید را می‌سازد.

مزایای همکاری با شرکت کیلید

ما یک خانواده هستیم، خانواده‌ای که تک تک اعضای آن با تلاش، دلسوزی و همفکری در کنار همدیگر به تحقق اهداف کیلید متعهدند. نتیجه‌گرایی و هدفمندی در کنار عشق به کار، پتانسیل رشد و ارتقای سازمانی و علمی را در تک تک اعضای تیم ما متبلور می‌سازد. با پیوستن به تیم کیلید فرصت همکاری با بهترین فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران را خواهید داشت، فضایی که می‌توانید در آن رشد کنید و به یکی از بهترین‌ها تبدیل شوید. ما معتقدیم به همان اندازه که کار و رسیدن به اهداف عالی سازمان مهم است، فضای کاری پویا و داشتن روحیه شاد و انگیزه‌ی رشد و پیشرفت، کیلید را به محیطی دوست داشتنی و موفق تبدیل می‌کند.

به سخت کوشی معتقدیم و به خلاقیت و نوآوری در حل مسائل ایمان داریم.

image/svg+xml