همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

موسسه زبان ایران اروپا | Iran Europe English School

ایران اروپا جاییست برای آموختن .در ایران اروپا ما تمامی سقف های شیشه ای را برای پیشرفت کردن برداشته ایم و پیشرفت در اینجا انتهایی ندارد.

معرفی موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا کار خود را در سال ۱۳۸۸ آغاز نمود این موسسه به عنوان مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی تمامی دوره های آمادگی آزمون های بین المللی CPE, CPE, FCE, iBT, IELTS و دوره های زبان عمومی را با بالاترین کیفیت و استفاده از نخبه ترین اساتید برگزار می نماید. می توان با اطمینان اعلام کرد که ایران اروپا در چند سال اخیر به عنوان برترین موسسه زبان در کشور حرف اول را میزند. گواه این مدعا دریافت چندین جایزه ملی و بین‌المللی از جمله تندیس برند ملی موسسات آموزشی در سال ۱۳۹۷، دریافت تندیس رضایتمندی مشتری در دو سال پیاپی سال های ۱۳۹۶ و و انتخاب به عنوان واحد نمونه آموزشی کشور در سال ۱۳۹۷، در یافت تندیس بین المللی نشان کیفیت و بهره وری در سال ۱۳۹۶ می باشد .کسب این موفقیت ها ممکن نبود مگر با استفاده از برترین اساتید سطح کشور. در ایران اروپا به دنبال نیروهای جوان باتجربه و با انگیزه پیشرفت هستیم و در انتخاب همکاران جدید کمال دقت را به خرج خواهیم داد.

ایران اروپا با شعار ارائه بهترین کیفیت و بیشترین خدمات کار خود را آغاز نمود و توانست با عملی نمودن این شعار به تمامی اهداف خود برسد.

فرهنگ کاری موسسه زبان ایران اروپا

ماموریت ایران و اروپا توسعه و ترقی دید زبان آموزان موسسه از طریق کاربست بالاترین و عالی ترین استانداردهای آموزشی روز دنیا می باشد. ایران اروپا به هیچ وجه حاضر به آزمون خطا برای آموزش زبان آموزان خود نیست و همواره استفاده از اساتید نخبه، باتجربه و کارآمد را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

مزایای همکاری با موسسه زبان ایران اروپا

در ایران اروپا تجربه ای متفاوت از کار کردن در انتظار شماست. روابط ما بر پایه احترام و اعتماد متقابل تعهد و دوستی بنا شده است در اینجا در میابید که هیچ انتهایی برای پیشرفت و ارتقا شغلی نخواهید داشت و شما طی کننده مسیر پیشرفت خود هستید خلاقیت ، نوآوری و پشتکار جز اصلی ترین ارزش های پرسنل برتر در ایران اروپاست در ایران اروپا شما کار و تفریح را در کنار هم خواهید داشت و در زمان استراحت می توانید با فراغ بال از امکانات تفریحی که ایران و اروپا برای تان فراهم کرده استفاده کنید. تمام تلاشمان این است که همکاران ما مجموعه را متعلق به خودشان بدانند و برای القای این حس از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. اگر به دنبال کار در محیط حرفه‌ای با بهترین های سطح کشور در محیطی دوستانه و گرم هستید می توانید به این مجموعه عشق ورزید.

به تمامی شما عزیزان این نوید را می دهیم که چندی نخواهد کشید که نام و آوازه ایران اروپا جهانی خواهد شد و بی شک آینده روشن زبان آموزی و پیش برد ارتباطات از آن ما خواهد بود.

image/svg+xml