همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هواپیمایی ایران ایرتور | Iran Airtour Airlines

تاسیس در ۱۳۵۱ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر iranairtour.ir/
معرفی شرکت ایران ایرتور

ممکن است افرادی دارایی شرکت‌های هواپیمایی را هواپیماها و تجهیزات بدانند، اما در ایران ایرتور برای ما نیروی انسانی متخصص و وفادار مهم‌ترین است.

معرفی شرکت ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با شعار One Day Every One Will Fly With Us به دنبال تحقق اهداف بزرگ نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی است. این شرکت که در سال 1351 تاسیس شده است، در چند سال گذشته با مدیریت بخش خصوصی قدم های بزرگی را در تحقق اهداف خود برداشته است و با اضافه کردن ایرباس های پهن پیکر و به روز رسانی فرایندها، ایمنی و سیستم های خود با تکیه بر نیروهای نخبه، متخصص و زبده داخلی گام هایی را در جهت برداشتن اهداف بزرگ و تمام نشدنی خود برداشته و در نظر دارد همواره به دنبال بهبود و پیشرفت باشد. ما در این شرکت از تمام کسانی که همانند ایران ایرتور اهداف بزرگی دارند و به دنبال محیطی پویا، خلاق و همراه با یادگیری و رشد هستند، درخواست داریم تا به جمع بزرگ 1300 نفری ما بپیوندند.

فرهنگ کاری شرکت ایران ایرتور

در ایران ایرتور احترام متقابل، فارغ از جایگاه و سمت از اصول اولیه کاری ماست. ما بزرگ هستیم چون بزرگ فکر می‌کنیم.

فرهنگ کاری شرکت ایران ایرتور

مشتری برای ما مهم‌ترین است و همواره به دنبال ایجاد بهترین تجربه سفر برای مشتری‌های خود هستیم. اعضای تیم ایران ایرتور افرادی متخصص، مشتاق یادگیری و خلاق هستند. ما در این مجموعه از افرادی که اهداف بزرگ و ایده های کاربردی دارند استقبال می‌کنیم. ما به این باور داریم که بهترین وجود ندارد ولی همواره در تلاشیم بهتر باشیم. فرصت مواجهه با چالش ها و ارایه راهکار برای همه اعضای تیم میسر است. احترام متقابل فارغ از سلسله مراتب جز اصول اولیه ماست. مهم‌تر از همه ما به دنبال حفظ افراد پرتلاش، با انگیزه، وفادار و اخلاق مدار خود هستیم.

مزایای همکاری با شرکت ایران ایرتور

احترام متقابل و اخلاق حرفه‌ای
احترام متقابل فارغ از جایگاه و سمت از اصول ماست
همکاری و کار تیمی
ما اعتقاد داریم پیشرفت و رشد در سایه نگاه و کار تیمی است.
نیروی انسانی مهم‌ترین است
برای ما در ایران ایرتور نیروی انسانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تلاش برای پرداخت به موقع حقوق و جذب نیروی انسانی متخصص و نخبه از اصول این شرکت است.
محیط صمیمی و رو به رشد و انتقاد پذیر
در عین صمیمت و محیط دوستانه برای رشد افراد و کار تیمی از همدیگر در چارچوب اخلاق انتقاد هم میکنیم.

مزایای همکاری با شرکت ایران ایرتور

برای من ایران ایرتور یعنی جایی برای خلق. چرا که هم چالش وجود دارد و هم ابزار تا با به کارگرفتن تمام توان فیزیکی و ذهنی چالش ها را با خلق آن چیزی که در درون توست از میان برداریم.

image/svg+xml