همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایده پردازان | Ideh Pardazan

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر www.ipe.ir
معرفی شرکت ایده‌پردازان

ایدهپردازان شرکتی است خودساخته، که پس از عبور از مسیری پرفراز و نشیب، دست از تلاش برنداشته و با بهره‌مندی از کادر جوان و کارآزموده در راستای اهداف والا گام برمی‌دارد.

معرفی شرکت ایده‌پردازان

ما در ایده پردازان، از اواخر سال 1388 فعالیت خود را شروع کردیم. بدون محدودیت اندیشیدیم، بدون محدودیت کار کردیم و بدون محدودیت به سمت جلو حرکت کردیم، و در سال 1398 توانستیم مجوز دانش بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نماییم. تمرکز اصلی ایده پردازان بر ارائه خدمات با کیفیت و بی نقص در حوزه های متنوع و ابعاد مختلف زندگی مردم است که همواره در طول این ده سال محبوبیت زیادی را در میان مردم کشور عزیزمان کسب کرده است. شاکله اصلی این شرکت را افراد متخصص و باتجربه در عین حال جوان تشکیل داده است که رسیدن به قله های موفقیت و پیشرفت فردی را برای کارکنان این شرکت فراهم آورده است . این هلدینگ «پنج زیر مجموعه‌ی مختلف» دارد، که هر کدام از آن‌ها در زمینه‌های متفاوتی به صورت تخصصی فعالیت دارند. تمام این مجموعه‌ها با شعار: "برای کشورم ، برای مردم، برای جهانیان" و هدف خدمات دهی به مردم کشور با دیدگاهی جهانی‎ و با استقبال از ایده‌های جدید، هر روز مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری طی می‌کنند.

فرهنگ کاری شرکت ایده‌پردازان

تیم سرمایه انسانی ایده پردازان در تلاش است تا با ایجاد آرامش و رضایت، مسیر توسعه تخصصی و فردی را برای کارکنان هموار سازد.

فرهنگ کاری شرکت ایده‌پردازان

همه ما میتوانیم ایده پرداز باشیم. ایده پردازان فضایی برای به اشتراک گذاشتن تخصص، تجربه و ایده هاست که از افراد پرتلاش، متخصص و با انگیزه تشکیل شده است . ما نیروی انسانی خود را سرمایه میدانیم و در تلاشیم محیطی آرام، خلاق و دوستانه را برای رشد فردی و گروهی آنها فراهم کنیم و معتقدیم برای به اشتراک گذاشتن تخصص، تجربه و ایده ها سقفی وجود ندارد و همواره در مسیر رشد و نوآوری رو به جلو حرکت می‌کنیم. در خانواده ایده پردازان بیشتر از هرچیزی به حفظ حرمت و شخصیت انسانی افراد اهمیت میدهیم و میدانیم که هر فردی شایسته احترام است و رعایت حقوقش الزامی میباشد. هدف شرکت ایده پردازان برای استخدام، جذب شخصیت جوان، متعهد، اخلاق مدار و مسئولیت پذیر بر پایه یادگیری، تعامل و اعتماد میباشد. بر این باوریم که اهداف ما با همراهی شما تحقق خواهد یافت.

مزایای همکاری با شرکت ایده‌پردازان

شرکت ایده پردازان توسعه خود را در راستای ارتقای سرمایه انسانی خود می‌داند لذا همواره در تلاش است پیشرفت شغلی و انگیزه رشد را در نیروها بالا ببرد، در جهت رسیدن به این هدف برنامه های آموزشی، یادگیری مداوم و کسب دانش و اطلاعات و همچنین در صورت توانمندی و تلاش امکان ارتقای شغلی برای همکاران میسر میباشد. سعی کردیم برای تیم جوان و پرانرژی ایده‌پردازان، محیط شادی را ایجاد کنیم چرا که حفظ روحیه کارکنان جزو موارد بسیار مهم و اساسی در ایده‌پردازان به شمار می‌رود. به همین دلیل با امکانات مختلفی مثل کافه کلاس برای دسترسی سریع به غذا و خوراکی سالم، روف گاردن به عنوان یک فضای استراحت برای کارکنان، بیمه تکمیلی درمان، جشن‌های مناسبتی، امنیت شغلی، پاداش موردی، هدیای مناسبتی مثل روز مرد و زن و تولد و ... ، صندوق رفاه کارکنان، حفظ فضای شاد و دوستانه در محیط کار سعی می‌کنیم تا به این هدف جامه عمل بپوشانیم. اگر سرشار از اشتیاق به یادگیری و ایده‌های نو هستید، ما در ایده‌پردازان منتظریم تا شما را بشنویم!.

مزایای همکاری با شرکت ایده‌پردازان

ایده پردازان مثل یک خانواده دلسوز، حامی ایده های نو است تا همه برای پیشرفت این خانواده دوست‌داشتنی تلاش کنند.

image/svg+xml