همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

همراه مکانیک | Hamrah Mechanic

تاسیس در ۱۳۹۲ خودروسازی ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر www.hamrah-mechanic.com

تمام سرمایه همراه‌مکانیک، نیروی انسانی توانمند آن است. اگر می‌خواهید استارتاپ به معنای واقعی را تجربه کنید، محیط همراه مکانیک، شما را با یک تجربه بی‌نظیر به چالش کشیدن، نظر دادن و ساختن مسیر آشنا خواهد کرد.

معرفی شرکت همراه مکانیک

همراه‌مکانیک در سال 1392 با ایده خدمت‌رسانی در حوزه خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودرو و با شعار «مطمئن بخرید، آسان بفروشید» فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با ارائه خدماتی مانند خرید خودرو کارشناسی شده، فروش خودرو بدون هزینه، کارشناسی خودرو در محل و قیمت‌گذاری دقیق خودرو سعی در ایجاد محیطی امن و بدون دغدغه برای معاملات خودرو دارد. همه این موارد دقایقی چند پس از اولین کلیک آغاز شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام می‌رسد. مشتریان همراه‌مکانیک برای خدمات دریافتی خود ضمانت هم دریافت می‌کنند تا بیشتر از هر زمانی از کیفیت معاملات خودرویی مطمئن باشند. یک تیم دویست نفره جوان و متخصص که به سرعت در حال گسترش است، با ایجاد یک محیط کاری خاص و دوست‌داشتنی همراه‌مکانیک را می‌سازند و ناممکن‌ها را ممکن می‌سازند.

یک مجموعه جوان، پویا و پرانرژی، دوستانی که در کنار هم برای رشد خود و کسب‌وکارشان تلاش می‌کنند و ایمان دارند که به هر نقطه‌ای که بخواهند می‌رسند.

فرهنگ کاری شرکت همراه مکانیک

همراه‌مکانیک بر پایه تواضع، اعتماد و صمیمیت بنا شده است و پیشرفت‌های پرشتاب خود را وام‌دار این فرهنگ می‌داند. اینجا جوانانی پرشور و باانگیزه گردهم آمده‌اند تا بانک بزرگی از استعدادها را به وجود بیاورند. آن‌ها همه‌ چیز را خلق می‌کنند و این ساختن‌ها بخشی از زندگی روزانه کاری است. دغدغه همراه مکانیک صرفا ارائه خدمات به افراد جامعه نیست، بلکه همواره بر پرورش و رشد مناسب تیم خود تأکید دارد. اینجا خانه‌ای گرم، دانشگاهی بزرگ و محیطی با پتانسیل رشد روزافزون است. یادگیری برای همراه مکانیک تنها یک شعار نیست، بلکه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی کاری همه ما است.

مزایای همکاری با شرکت همراه مکانیک

کار در همراه مکانیک همواره با برنامه‌های متنوع تفریحی، فرهنگی، ورزشی و... همراه است. گردهمایی‌های مستمر و هفتگی ورزشی، دورهمی‌های کوچک داخلی، جشن زادروز اعضای تیم، تسهیلات غذایی، بیمه تکمیلی و.... از مزایایی است که همراه‌مکانیک همواره به آن پایبند است. مزایای کار قانونی و ارزش‌های اقتصادی رقابتی نسبت به سایر محیط‌های کاری نیز از بدیهی‌ترین حقوق اعضای تیم همراه‌مکانیک است. علاوه بر همه مزایای گفته شده، مزیت یادگیری مداوم و ارتقاء شغلی و فردی مستمر از مهم‌ترین مزایای همکاری در تیم همراه مکانیک است.

ما در همراه‌مکانیک، لذت کار کردن در محیطی شاد، صمیمی و در کنار افرادی با انگیزه و پرانرژی را تجربه می‌کنیم.

image/svg+xml