همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گراف | Graph

تاسیس در ۱۳۹۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر graph-inc.ir

ما تو گراف سعی می‌کنیم به ماهیت دانش‌بنیان بودنمون پایبند باشیم و تو محیطی دوستانه محصولات با کیفیتی رو تولید کنیم تا از این طریق بتونیم تو حوزه امنیت به شرکت‌ها و موسسات مختلف کمک کنیم تا اطلاعاتشون از آسیب‌های احتمالی در امان باشه.

معرفی شرکت گراف

وابستگی انکارنشدنی به ابزارهای دیجیتال بخشی از تجربه زندگی روزمره ماست. اما در کنار رشد سریع فناوری، تهدیدات سایبری هم به روز به روز گسترده می‌شوند و با اختلال در سامانه‌های بزرگ، زندگی و معیشت مردم کوچه و بازار را با مشکلات زیادی روبرو می‌کنند. ما در شرکت گراف در میانه این جنگ بی‌امان سایبری هستیم و تلاش می‌کنیم حملات اینترنتی به زیرساخت‌های بزرگ اطلاعاتی را شناسایی و دفع کنیم. هدف نهایی ما تقویت امنیت سامانه‌هاست به نحوی که مجرمان سایبری توانایی آسیب زدن به مردم را نداشته باشند. اگر شما هم می‌خواهید با سلاح دانش به امن شدن دنیا کمک کنید، با ما در گراف همراه باشید. شرکت داده‌سنجی حصین سیستم نور (سهامی خاص) که با نام تجاری گراف فعالیت می‌کند اسم ثبتی شرکت ماست که از سال۹۳ کار خود را شروع کرده است. این شرکت از ابتدا بر روی شیوه‌های حفظ امنیت سیستم‌ها، جرم‌شناسی و مقابله با مجرمان سایبری تمرکز داشته و از سال ۹۴ ثبت حقوقی شده است. سال ۹۸ گراف اولین محصول خود را با عنوان «سامانه شناسایی تهدیدات پیشرفته» در نمایشگاه الکامپ رونمایی کرد. بعد از آن محصولات و خدمات پیشرفته دیگری از جمله «سامانه تحلیل فایل» با زیرمجموعه‌های متنوع و کاربردی به بازار عرضه شدند. از آن زمان گراف مرتب بزرگتر شده و به صورت یک شرکت پویا و در حال رشد خودش را به اکوسیستم فناوری اطلاعات معرفی کرده است.

تعاملات باز و انعطاف‌پذیری که در شرکت گراف ایجاد شده، حس آزادی به بچه‌ها میده. حضور بچه‌های جوان و بااستعداد گراف، فضایی سرزنده و شاداب رو برامون ایجاد کرده.

فرهنگ کاری شرکت گراف

ما در گراف قبل از اینکه باهم همکار باشیم، دوستِ هم هستیم. اینجا در گراف فارغ از چارچوب‌های خشک سازمانی رابطه‌هایی صمیمانه و در قالب احترام ایجاد کردیم. فضای خودمانی و ارتباطات کاری موثر بین اعضای تیم، محیط گرم و دوستانه‌ای فراهم کرده که به ما کمک می‌کند به اهداف‌مان برسیم و از همراهی با هم لذت ببریم. قوانین حضور و غیاب ما باز و مطابق شرایط و علایق افراد تعریف شده تا مدل عملکرد شرکت متمرکز بر نتیجه و خروجی نهایی فعالیت‌ها باشد. هدف‌گذاری در گراف براساس مدل OKR انجام می‌شود و ما در پایان هر ماه جلسات تیمی برای همراستا شدن باهم برگزار می‌کنیم. در این جلسات فعالیت‌ تیم‌ها برنامه‌ریزی می‌شوند و همه همکاران ایده‌ها و نظرات خود را برای ایجاد نتیجه بهتر و باکیفیت‌تر باهم به اشتراک می‌گذارند.

مزایای همکاری با شرکت گراف

ما در گراف دستگاه ساعت زن و حضور و غیاب نداریم! در واقع ساعت کاری نداریم. هر زمان که دوست دارید در بازه ۶ صبح تا ۱۲ شب می‌توانید در شرکت حضور داشته باشید.
محیط کار
شرکتی با ساختار فلت، یه محیط کار دوستانه، نهار، پلی استیشن و بازی‌های فکری و کتاب هم فراهم شده است. هم کار می‌کنیم هم زندگی.
ایده‌پردازی
فضا در گراف باز است که راحت ایده‌پردازی کنید! هر ایده‌ای که در زمینه کاری شرکت باشد بررسی خواهد شد و با هماهنگی مدیر می‌توانید ۲۰ درصد از زمان خود را صرف ایده‌‌هاتون کنید.
هیجان
گراف بر لبه دانش فناوری امنیت حرکت می‌کند. کاری انجام می‌دهیم که نه فقط در ایران که در دنیا هم جدید است. پس شما فرصت دارید کارهای هیجان انگیز و پیچیده انجام دهید.
پرداخت
یکی از مهمترین مزایای گراف، پرداخت به موقع حقوق هست. حقوق‌ها بین ۱۰ تا ۱۲ هر ماه پرداخت می‌شود.
بیمه
گراف شفاف است! ما رقم واقعی حقوق شما را به بیمه اعلام می‌کنیم و از روز اول بیمه هستید. بیمه تکمیلی هم داریم.

حضور در شرکتی که ماموریتش در راستای کمک به امنیت و آرامش مردم باشه، خیلی اهمیت داره.

image/svg+xml