همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گلکسی ویژن | Galaxy Vision

تاسیس در ۲۰۱۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر

گلکسی ویژن، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت آموزشی ایران، مأموریت خود را برای طراحی و ارائه راهکارهای نوین در زمینه آموزش و یادگیری اختصاص داده است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • پوریا سلیمانی مدیر عامل

    در سال‌های اخیر، باعث تغییر مسیر شغلی اعضای تیمم شده‌ام و برقراری ارتباط با افراد باهوش، ایجاد انگیزه در آنها، هدایت آنان به بالاترین سطح کارایی و ارتقاء شرایطی که برای رشد و پیشرفت آنها لازم است، برای من جزء دل‌انگیزترین بخش‌های کسب‌وکارم بوده است.

  • محدثه پورنصراله زیده رئیس هیئت مدیره

    افرادی که به شما می‌گویند نمی‌توانید در این دنیا تغییراتی ایجاد کنید یا کسانی هستند که از تلاش برای امتحان کردن می‌ترسند یا آن‌هایی هستند که از موفق شدن شما می‌ترسند. ما استقبال از ایده‌های جدید را با تکیه بر کارتیمی و اصولی، هدف کار خویش قرار داده‌ایم.

  • آرش بخشی کارشناس منابع انسانی

    با اطمینان از توانایی افراد در ایجاد تغییرات مثبت و پذیرش ایده‌های نو، ما به دنبال ایجاد محیط کاری پویا و الهام‌بخش هستیم. در تیم ما، ایده‌های جدید تحت پوشش قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنیم تا هر فرد احساس کند که توانایی رشد و پیشرفت در کنار ما را دارد.

محیط کاری ما در گلکسی ویژن، امن و شاد است. احترام متقابل، توسعه فردی، همکاری و تلاش برای بهبود مداوم از اصول اساسی فرهنگ کاری ما هستند.

image/svg+xml