همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فلایتیو | Flightio

فعالیت فلایتو خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی می‌باشد.

معرفی شرکت فلایتیو

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دورپرواز با قدمت ۵۰ ساله‌ی خود در راستای مکانیزه کردن فرآیند کسب و کار،‌ اقدام به تاسیس فلایتیو در سال ۱۳۹۴ کرد.

فلایتیو با تمام ایرلاین‌های داخلی و خارجی و کلیه‌ی مسیرهای ریلی قطاری طرف قرار داد است. فلایتیو دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته‌ی قوی است که می‌توانند در هر زمانی، سوالات مشتریان و خریداران را پاسخگو باشند و آن‌ها را راهنمایی کنند.

فلایتو در دسته‌ی کسب و کارهای سریع رشد کننده قرار میگیرد و با فضای استارتاپی اندکی متفاوت است. به پشتوانه نیروهای متخصص و باتجربه درون سازمانی اهداف آرمانی مجموعه را بارها با موفقیت رد کرده‌ و رد خواهد کرد.

تیم فلایتیو دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته قوی است.

فرهنگ کاری شرکت فلایتیو

حفظ و احترام به حقوق مشتری از اصول اولیه‌ی فرهنگ سازمانی فلایتیو است و تلاش میکنیم تا جلوتر از خواسته‌های کاربران گام برداریم.

پشتوانه‌ی این مهم‌, استفاده از تجربه‌ی سالیان متوالی فعالیت در این حوزه و تلفیق آن با دانش و تکنولوژی روز است. لذا به روز بودن کلیه‌ی همکاران امری جدانشدنی از فعالیت‌های روزانه محسوب می‌شود.

مجموعه‌ای از همکاران خوش‌فکر و همسو عامل رشد یکایک پرسنل و برند سازمانی خود می‌شوند. بر این اساس همراهی در تعاملات دانش بنیان اعضا اتفاقی عادی در مجموعه است که پیشرفت طرفین را تضمین میکنید.

مزایای همکاری با شرکت فلایتیو

فلایتیو کسب و کاری آنلاین در حوزه‌ی گردشگری است و علاوه بر حقوق اولیه‌ی پرسنل مزایای گوناگونی در این خصوص دارد.

فعالیت در فلایتیو به معنای پرورش فردی و گروهی است چرا که روزانه می‌آموزیم و به یکدیگر منتقل میکنیم.

برای ایجاد تنوع و بالابردن کارایی کارکنان اتاق بازی در مجموعه تعبیه شده که از بازی‌هایی مثل فوتبال دستی و پلی استیشن می‌تونید استفاده کنید و همینطور فعالیت‌های خارج از شرکت نیز به صورت گروهی انجام می‌شود.

امتیازات همکاری با فلایتیو حقوق مکفی و مزایای مالی, بهره‌مندی از بیمه‌ی تکمیلی, فعالیت در محیط بدون تبعیض و صمیمی و امنیت و ارتقا شغلی بر اساس عملکرد و ... می‌باشد.

فعالیت در فلایتیو به معنای پرورش فردی و گروهی است.

image/svg+xml