همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فاوین | Favin

تاسیس در ۱۳۹۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر favin.ir
معرفی شرکت فاوین

استعداد و سخت‌کوشی از ویژگی‌های بارز کارکنان فاوین است.

معرفی شرکت فاوین

شرکت دانش بنیان فاوین فعال در زمینه بازرگانی و تجارت، توسعه و پشتیبانی نرم افزار، تامین، تجهیز و تولید سخت افزار، از سال 97 به صورت رسمی با تکیه بر دانش بومی و استفاده از متخصصان شاخص بین‌المللی خدمات شتابدهی برای رشد و نمو استارت آپ‌های نوپا و سرمایه‌گذاری در پروژه‌‌های بزرگ و متوسط را در دستور کار خود داد. در کنار این خدمات با توجه به هدف ما که تجارت بر لبه‌ی تکنولوژی‌های روز دنیاست با تحقیق و پژوهش در موضوعات بلاک‌چین و استفاده از رمز ارزها توانسته‌ایم به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی گام بزرگی در شرایط تحریم در تجارت بین الملل برداریم.

فرهنگ کاری شرکت فاوین

در فاوین من می‌توانم نتیجه حضور خودم وتغییری که ایجاد می‌کنم را ببینم و این اتفاق بین اعضا و فاطرتجارت کاملا دوطرفه است.

فرهنگ کاری شرکت فاوین

کارکنان فاوین با ارزش‌ترین دارایی شرکت هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما در فاوین میکوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎‍مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند. فضای صمیمانه و به دور از آلایش‌ فاوین ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیط سازمان را به محیطی گرم و خودمانی تبدیل می کند، محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری است. جو شرکت به واسطه افراد خوبی که در آن کار می‌کنند بسیار صمیمی است. هیچ‌وقت حق کسی خورده نمی‌شود و همه عادلانه برخورد می‌کنند. افرادی برای‌مان ارزشمند هستند که به شرایط کنونی‌شان عادت نکنند و قانع نشوند؛ همواره به دنبال انجام کاری خاص و تأثیرگذار باشند. تمام کارکنان فاوین در کارشان نهایت انرژی، خلاقیت و اشتیاق را به خرج می‌دهند. کیفیت کار افراد با مدرک تحصیلی یا سابقه کار آن‌ها سنجیده نمی‌شود و مهم عملکرد، دانایی، توانایی‌ و قابلیت آن‌ها برای نگاه کردن به مسائل از جنبه‌های مختلف است.

مزایای همکاری با فاوین

حال خوب اعضای تیم یکی از مهم‌ترین اولویت‌های تیم ماست. به همین دلیل ساعت کاری اعضای فاوین منعطف است. فاوین تمامی مزایای ابتدایی کار را برای همکاران فراهم می‌کند. ما به کار گروهی اعتقاد داریم و اطمینان داریم که تفکر جمعی همواره نتایج بهتری را رقم خواهد زد و به هیچ عنوان از تغییر و بلندپروازی نمی‌ترسیم، زیرا همگی به این باور رسیده‌ایم که راه پیشرفت از تغییر می‌گذرد و تغییر فقط با کار تیمی رخ می‌دهد. در فاطر تجارت هر روز با مسائل و چالش‌های واقعی مواجه میشی که میتونی با خلاقیت و ایده‌پردازی های خودت اونها رو حل کنی. پیشرفت شخصی تو یعنی پیشرفت فاوین؛ پس برای پیشرفت کردنت با همدیگه برنامه منسجم و عملی برات تنظیم می‌کنیم و بعد عملکردت رو ارزیابی می‌کنیم و بهبودش می‌دیم. ساعت کاری منعطفه و پرداخت حقوق به موقع انجام میشه درکنار اون بیمه هم میشی. دسترسی راحت به مترو داریم و اگه ماشین هم داری میتونی از پارکینگ شرکت استفاده کنی. ما در فاوین:
با ژرف‌نگری به‌ مسائل می‌پردازیم.
پیش‌قدمی، مسئولیت‌پذیری و تعهد از ویژگی‌های بارز ماست.
در عین وابستگی حداقل به‌یکدیگر، با هم بسیار هم‌سو و هم‌مسیر هستیم.
مشتاقیم که چابک بمانیم و به‌سرعت هم یاد بگیریم.
با آغوش باز از تغییر و تحول استقبال می‌کنیم.
به صداقت و شفافیت باور داریم.

مزایای همکاری با فاوین

به نسبت روز اول، موقعیت کاری‌ام پیشرفت چشمگیری داشته است.

image/svg+xml