همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

همه ما مثل یک خانواده و برای هدف‌هامون هر روز تلاش می‌کنیم.

معرفی شرکت فرصاد وب

فرصادوب، خانواده‌ای جوان، پر از خلاقیت، نوآوری و پشتکار است !ارایه خدمات وب، موبایل و تبلیغات، با کیفیتی همگام با استانداردهای روز دنیا، تولید محصولات دیجیتالی و عرضه در مارکت‌های بین‌المللی، بومی‌سازی محصولات دیجیتالی خارجی و عرضه در کشور و راه‌اندازی استارت‌آپ‌های تکنولوژیک، اهداف و ماموریت‌هایی است که در فرصاد وب هر روز برای آن تلاش می‌کنیم. می‌دانیم تکرار و یکنواختی در جهان پر از تنوع و متغییر‌های بسیار، به معنای سکون و جا‌ماندن از عرصه پرنشاط رقابت است، پس پیوسته به ایجاد تغییر، تنوع و ارتقاء داشته‌هایمان همت گمارده‌ایم. معتقدیم ایجاد یک همکاری موفق، وابسته به اخلاقیات، صداقت و خوش‌قولی است. در ضمن، اینجا «نمی‌شود» و «نمی‌توانیم» وجود ندارد.

معتقدیم ایجاد یک همکاری موفق، وابسته به اخلاقیات، صداقت و خوش‌قولی است. در ضمن، اینجا «نمی‌شود» و «نمی‌توانیم» وجود ندارد.

فرهنگ کاری شرکت فرصاد وب

فرصاد وب یک محیط پرتلاش و صمیمیه. ورود به فرصاد وب یعنی جهادی کار ‌کردن! یعنی صداقت. یعنی گروهی کار کردن. یعنی توجه به جزئیات کار و دقت بالا.

اینجا همه ما اول وقت و با اشتیاق سراغ میزهامون میریم و کارمون رو شروع می‌کنیم. خیلی اوقات به خاطر حجم بالای کار حتی تا دیروقت سرکارمون هستیم و مهم‌تر از همه درست انجام شدن کارها در فرصاد وب دیده و قدردانی میشه.

همه ما مثل یک خانواده و برای هدف‌هامون هر روز تلاش می‌کنیم و از ایده‌های جدید دراین شرکت استقبال میشه. یه چیز مهم فرصاد وب اینه که : اینجا اخلاق خیلی مهمه !

مزایای همکاری با شرکت فرصاد وب

مزایای کار در فرصادوب به بیمه خلاصه نمی‌شه. ما برای ارتقاء مهارت‌هامون برنامه‌ریزی می‌کنیم.

هر کسی برای ارتقاء سمت و بالابردن تخصصش برنامه منحصر به فردی داره و در جهت برنامه‌ریزی انجام‌شده پرسنل به دوره‌های آموزشی معتبر اعزام میشن.

علاوه بر این محیط کاریمون انقدر شاد و صمیمی هست که کسی به ساعتش نگاه نمی‌کنه.

مدیریت همه امور شرکت از طریق نرم‌افزار مدیریت اختصاصی خودمون انجام میشه و هر کسی وظایف مشخص خودشو داره. اینجا تلاش‌های واقعی بدون تشویق و پاداش نمی‌مونه و سخت‌کوشی و اعتقاد به هدف ستون‌های این شرکته.

ورود به فرصاد وب یعنی جهادی کار ‌کردن! یعنی صداقت.

image/svg+xml