همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه شرکت‌های پرورش داده‌ها | DP

تاسیس در ۱۳۶۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر www.dpco.net/
معرفی شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

گروه شرکت‌های ندا گستر صبا مانند یک خانواده کاری است که در آن، افراد آزادانه نظرات و عقاید خود را بیان می‌نمایند.

معرفی شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

گروه شرکت‌های انتقال داده‌های ندا گستر صبا متشکل از چهار شرکت فعال در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور از قبیل فناوری اطلاعات و ارتباطات، نفت و گاز و توليد صنعتی است که هرکدام از آن‌ها در شمار شرکت‌های معتبر و باسابقه در حوزه فعاليت خود محسوب می‌گردند. شرکت ندا گستر صبا اولين شرکت در اين گروه است که در سال 1367 تأسیس گرديد.

فرهنگ کاری شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

در گروه شرکت‌های ندا گستر صبا، توسعه محصولات و خدمات بر اساس آخرين متدولوژی‌ها و فرآيند‌های توسعه در فضايی دوستانه و همسو با اهداف سازمانی و تیمی انجام می‌شود.

فرهنگ کاری شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

گروه شرکت‌های ندا گستر صبا به‌عنوان يک سازمان دانش‌محور دارای حداقل سلسله‌ مراتب سازمانی و فاقد قوانین خشک کاری است. عمده‌ترین ارزش‌های سازمانی پرورش داده‌ها عبارت‌اند از:

1- توجه به ارزش‌های دينی، فرهنگی و اخلاقی: ما معتقد هستیم که رعایت اصول و ارزش‌های اخلاقی می‌تواند مبنایی برای رشد و شکوفایی سازمان و تمرکز بر روی دستيابی به اهداف آن باشد.
2- اولويت‌بخشی به اصل نوآوری: نوآوری عاملی برای حيات و پويایی است.
3- کیفیت خدمات و محصولات
4- تعهد سازمان به مشتریان
5- تعهد سرمایه انسانی به سازمان

مزایای همکاری با شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

انتقال داده‌های ندا گستر صبا دارای جوی دانش‌محور، پويا و دوستانه است. شرکت‌های فعال در اين گروه، مکانی برای ارتقاء سطح مهارتی و دانشی کارکنان و طرح و اجرای ایده‌ها برای افراد سخت‌کوش و باانگیزه است.
در پرورش داده‌ها می‌توانید در راستای برنامه ارتقای سطح دانش فنی و مهارتی خود حرکت و پيشرفت خود را در اين مسیر، سالانه احساس کنید. کسب دانش دارای جایگاه خاصی برای سازمان است و افراد می‌توانند در راستای کار خود همیشه به کسب علم و دانش بپردازند. درک و انعطاف‌پذیری مدیران در برخورد با مسائل شخصی و کاری سرمایه‌های انسانی نیز به بهبود جو دوستانه موجود کمک می‌کند.

مزایای همکاری با شرکت انتقال داده‌های ندا گستر صبا

در گروه شرکت‌های ندا گستر صبا توجه به فناوری‌های نوین، ارزش‌های اخلاقی و به‌کارگیری مدیران دانش‌محور از اولویت بالایی برخوردار است.

image/svg+xml