همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه دانش بنیان دایان | Dayangrp

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر Dayangrp.com
معرفی شرکت گروه دایان

من با هدف ایجاد بستری برای فعالیت ، همفکری و شکوفایی استعدادهای جوانان خوش ذوق و باهوش و برای خدمت رسانی بهتر به هموطنان این شرکت را تاسیس کردم.

معرفی شرکت گروه دایان

در سال 1385 فعالیت خود را با ورود به دنیای پهناور فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک آغاز کردیم. خلق 5 برند دایان شاپ، دایان افیلیت، دایان اکسپرس، بیکو پلاس و آژانس بازاریابی دایان در حوزه آنلاین و پس از آن برند نیکاپوش در حوزه فروش فیزیکی حاصل این فعالیت تا به امروز بوده و اکنون ما را به عنوان گروه دایان معرفی مینماید. دایان شاپ و بیکوپلاس فروشگاه های اینترنتی و تخفیفی هستند که محصولات متنوعی بر روی آن‌ها به فروش می‌رسند. دایان افیلیت یکی از اولین پلتفرم‌های همکاری در فروش ایران بوده که بازاریابان زیادی از سراسر کشور با آن همکاری می‌کنند. دایان اکسپرس پلتفرم هوشمند مدیریت توزیع کالا است و چالش‌های لجستیک را در زمینه فروش آنلاین برطرف می‌سازد. آژانس بازاریابی دایان که با استفاده از امکانات داخلی و تجربه و تخصص اعضای گروه دایان، به سایر کسب‌وکارها کمک می‌کند تا حضوری مؤثر در فضای آنلاین داشته باشند و در نهایت فروشگاه حضوری نیکاپوش که به دنبال ارائه پوشاک جذاب با قیمتی مناسب بوده و اولین تجربه حضور گروه دایان در صنعت خرده فروشی آفلاین می باشد.

فرهنگ کاری شرکت گروه دایان

در واقع مهم‌ترین گنجینه هر مجموعه‌ای منابع انسانی آن هستند.

فرهنگ کاری شرکت گروه دایان

ما بر این باوریم زمانی امکان تحقق روهایمان را داریم که تنها نباشیم. فرهنگ کار تیم ورک ما را بر این داشته است که در عین رعایت احترام و حفظ فضای کاری دوستانه و صمیمی نه تنها از ورود صاحبان ایده‌های جدید و افکار نو بهره‌مند شویم بلکه با ایجاد میدانی وسیع برای رشد و توسعه ایده‌هایشان ما هم گام به گام به دستیابی رویاهایمان نزدیکتر شویم.

مزایای همکاری با شرکت گروه دایان

گروه دایان مجموعه‌ای جوان و پویاست که به تمام اعضای خود فرصت رشد و پیشرفت را می‌دهد. شما به عنوان یکی از اعضای دایان مهارت‌های جدیدی را می‌آموزید و فعالیت‌های متنوعی را انجام خواهید داد.
• مسیر شغلی شفاف و امکان رشد و ارتقای شغلی
• امکانات آموزشی و توسعه فردی جهت افزایش سطح دانش و مهارت
• امکانات تفریحی
• امکان بازنگری حقوق در طول سال
• پاداش بر عملکرد
• برگزاری جشن‌های مناسبتی
• ساعات کاری منعطف
• تسهیلات کارمندی

مزایای همکاری با شرکت گروه دایان

ما در واحد منابع انسانی گروه دایان باور داریم ایجاد آرامش و رضایت مهم‌ترین اصل حفاظت از این گنجینه خواهد بود.

image/svg+xml