همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه دایان | Dayangrp

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر Dayangrp.com

من با هدف ایجاد بستری برای فعالیت ، همفکری و شکوفایی استعدادهای جوانان خوش ذوق و باهوش و برای خدمت رسانی بهتر به هموطنان این شرکت را تاسیس کردم.

معرفی شرکت گروه دایان

سال 1385 بود که گروه دایان ماجراجویی بزرگ خود را در دنیای پهناور فناوری و تجارت الکترونیک آغاز کرد. شش برند دایان شاپ، دایان افیلیت، دایان اکسپرس، بیکو پلاس، عمدینو، آژانس دایان و دو برند تولیدی چرم و پوشاک، حاصل این ماجراجویی تا به امروز بوده‌اند. دایان شاپ و بیکوپلاس فروشگاه های اینترنتی و تخفیفی هستند که محصولات متنوعی بر روی آن‌ها به فروش می‌رسند. دایان افیلیت یکی از اولین پلتفرم‌های همکاری در فروش ایران بوده که بازاریابان زیادی از سراسر کشور با آن همکاری می‌کنند. دایان اکسپرس پلتفرم هوشمند مدیریت توزیع کالا است و چالش‌های لجستیک را در زمینه فروش آنلاین برطرف می‌سازد. عمدینو، عمده‌فروشی آنلاین گروه دایان، محصولات را بر اساس مدل B2B به فروش می‌رساند و اغلب سازمان‌ها و شرکت‌ها مشتریان آن هستند. و در نهایت آژانس کسب‌وکار که با استفاده از امکانات داخلی و تجربه و تخصص اعضای خانواده بزرگ دایان، به سایر کسب‌وکارها کمک می‌کند تا حضوری مؤثر در فضای آنلاین داشته باشند.

در واقع مهم‌ترین گنجینه هر مجموعه‌ای منابع انسانی آن هستند.

فرهنگ کاری شرکت گروه دایان

دایانی‌ها قبل از هر چیز دایان را مانند خانه خود می‌دانند؛ بنابراین فضای کاری شرکت در عین رعایت احترام متقابل، کاملاً صمیمی و دوستانه است. خلاقیت از ارزش‌های بنیادین در دایان تلقی می‌شود و صاحبان ایده‌های جدید و افکار نو، میدانی وسیع برای رشد و توسعه ایده‌هایشان در اختیار دارند. به همین خاطر اعضای دایان معمولاً مشغول آزمودن و کشف کردن مسیرها و راه‌حل‌های جدید هستند. فرهنگ کار گروهی این فرایند آزمون و کشف را کامل می کند و رشد فردی و جمعی برای اعضای تیم رقم می‌خورد. از ورای این رشد، سازمان نیز پیشرفت خواهد کرد.

مزایای همکاری با شرکت گروه دایان

گروه دایان مجموعه‌ای جوان و پویاست بوده که به تمام اعضای خود فرصت رشد و پیشرفت را می‌دهد. شما به عنوان یکی از اعضای دایان مهارت‌های جدیدی را می‌آموزید و فعالیت‌های متنوعی را انجام خواهید داد...
مسیر شغلی شفاف و امکان رشد و ارتقای شغلی
امکانات آموزشی و توسعه فردی جهت افزایش سطح دانش و مهارت
امکانات تفریحی(فوتبال دستی، پینگ پنگ، اتاق بازی)
امکان بازنگری بر حقوق در مدت زمان سه یا شش ماه
پاداش بر عملکرد به صورت ماهیانه
برگزاری جشن های مناسبتی
ساعات کاری منعطف
تسهیلات کارمندی

ما در واحد منابع انسانی گروه دایان باور داریم ایجاد آرامش و رضایت مهم‌ترین اصل حفاظت از این گنجینه خواهد بود.

image/svg+xml