همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دفتر شما | Daftareshoma

خدماتی که «دفتر شما» عرضه می‌کند به سه گروه اصلی سرویس تلفن گویای ابری، منشی مجازی و مرکز تماس تقسیم می شود.

معرفی دفتر شما

شرکت «عزم داده پردازان» فعالیت خود را از سال ۸۳ در زمینه تولید نرم‌افزار و خدمات سخت‌افزاری شروع کرد و بیش از ۴ سال است که از عمر «دفتر شما» می‌گذرد. فعالیت ما عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها در سراسر کشور است. خدماتی که «دفتر شما» عرضه می‌کند به سه گروه اصلی سرویس تلفن گویای ابری، منشی مجازی و مرکز تماس تقسیم می شود.

«دفتر شما» یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در نتیجه تیم ما از بخش‌های شبکه، برنامه‌نویسی، فروش، بازاریابی و اپراتوری تشکیل شده است که هر بخش با تخصص منحصر به فرد خود در حوزه مربوطه فعالیت می‌کند.

تک تک ما فردیتی داریم که مورد احترام کل گروه است و کار گروهی به معنای از بین بردن این فردیت نیست.

فرهنگ کاری دفتر شما

«دفتر شما» از افرادی استثنایی تشکیل شده که همگی دست کم یک ویژگی مشترک دارند و آن باور به انجام کارهای جدید و خلاقانه است. این ویژگی منحصر به فرد در کنار هدف والای همه ما، که مفید بودن برای کل جامعه است، شخصیت دفتر شما را شکل می‌دهد و پیکری واحد به آن می‌بخشد. اعضای تیم ما همگی نیروهای جوان و پرانرژی هستند حفظ صمیمیت و احترام به طور همزمان از دیگر ویژگی‌های اعضای این گروه است که نتیجه‌اش ایجاد محیطی بانشاط و به دور از حاشیه بوده است. از ویژگی‌های مهم فضای کاری در «دفتر شما»، که نتیجه رویکرد مدیر این مجموعه بوده، این است که همه در کنار هم می‌توانند رشد کنند. نتیجه این بلوغ این بوده که اعضای تیم عاری از هر گونه احساس رقابت و حسادت نسبت به یکدیگر هستند و رشد خود را رشد تمام گروه می‌دانند.

مزایای همکاری با دفتر شما

همکاری در مجموعه «دفتر شما» از مزایای معمول و غیرمعمولی برخوردار است. تمامی افراد مطابق با قانون وزارت کار استخدام و بیمه می‌شوند و تمامی حقوق و مزایای خود را دریافت می‌کنند.

در کنار این مزایای معمول، کار در این مجموعه مزایای دیگری نیز دارد. افراد می‌توانند با هماهنگی مدیر مربوط به خود ساعات کاری خود را تغییر دهند تا بتوانند میان کار و ابعاد دیگر زندگی خود تعادل برقرار کنند. ما در «دفتر شما» برای اعضای تیم خود جشن تولد برگزار می‌کنیم تا فرصتی برای تعامل دوستانه میان اعضا فراهم شود و به همه‌مان یادآوری شود تک تک ما فردیتی داریم که مورد احترام کل گروه است و کار گروهی به معنای از بین بردن این فردیت نیست.

در سال آینده به امید خدا قرار است تفریحات دسته جمعی نیز به برنامه‌های خارج از کار افزوده شود.

از ویژگی‌های مهم فضای کاری در «دفتر شما»، که نتیجه رویکرد مدیر این مجموعه بوده، این است که همه در کنار هم می‌توانند رشد کنند.

image/svg+xml