همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دانش بنیان داده پرداز پویای شریف | Dadeh Pardaz

موفقیتمان وابسته و در گرو موفقیت مشتریانمان است.

معرفی شرکت داده پرداز پویای شریف

"داده پرداز پویای شریف" یک شرکت ارائه‌دهنده راهکارهای تخصصی تحت وب می‌باشد که از سال 1387 تا کنون خدمات بزرگ و مهمی را به سهولت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. وجود تعداد زیادی از پروژه‌های موفق طراحی و برنامه‌نویسی وب و اپلیکیشن‌های موبایل در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه‌نویسی سیستم‌های پیشرفته تحت وب است. مشتریان ما شامل شرکت‌هایی با قابلــیت‌های متفاوت از گروه شرکت‌ها موسسات وسازمان‌های بزرگ هستند.

در محیطی آرام، دلباز و مدرن فعالیت خواهید نمود و بیمه، حقوق و مزایای خود را به موقع دریافت خواهید کرد.

فرهنگ کاری داده پرداز پویای شریف

حسی در داده پرداز جاریست که که پروژه ها بخش مهمی از زندگی کارکنان داده پرداز است، اخلاق‌مداری، مسوولیت‌پذیری و دانش و کارایی از اصول و ارزش‌های ماست. ما به مشتریان خود متعهد هستیم تا در دنیای چالش‌آور تجارت الکترونیک که دائماً در حال تغییر است بیشترین بها را به رفع دغدغه‌هایشان داده و آن‌ها را در جهت موفقیت یاری دهیم. زیرا ما برای این باور که موفقیتمان وابسته و در گرو موفقیت مشتریانمان است، بسیار ارزش قائل هستیم.

مزایای همکاری با داده پرداز پویای شریف

فعالیت در مجموعه‌ای با ارزش‌های اخلاقی و سازمانی با افرادی همکار خواهید بود که نه تنها در کار خودشان بهترین هستند بلکه عاشق کاری‌اند که انجام می‌دهند. در پروژه‌های سازمانی و بزرگ همکاری خواهید کرد و با چالش‌هایی جدید مواجه خواهید شد. در محیطی آرام، دلباز و مدرن فعالیت خواهید نمود و بیمه، حقوق و مزایای خود را به موقع دریافت خواهید کرد.

وجود تعداد زیادی از پروژه‌های موفق طراحی و برنامه‌نویسی وب و اپلیکیشن‌های موبایل در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه‌نویسی سیستم‌های پیشرفته تحت وب است.

image/svg+xml