همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توسعه فناوری اطلاعات چیستا | Chista

تاسیس در ۱۳۹۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر namaa.ir

همکاری با ما از بهترین تجربه‌های زندگی کاری شما خواهد بود که در آن درستی، تعهد، تخصص و تلاش را یکجا لمس خواهید کرد.

معرفی شرکت چیستا

مجموعه چیستا در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کرد و از همان ابتدا قدم در راهی دشوار گذاشت تا پس از بیش از ۶ سال‌ تلاش شبانه‌روزی و صرف بیش از یک ‌میلیون نفر ساعت، زیرساختی شفاف و عمیق از نقشه را با عنوان نقشه «نما» برای کاربران ایرانی پدید آورد. کاوشگران نقشه «نما»، شهر به شهر، خیابان به خیابان و پلاک به پلاک ایران را برداشت کرده و به برداشت‌ها ادامه خواهند داد تا با ثبت دقیق شاهرگ‌ها، رگ‌ها و مویرگ‌های حیاتی، یک سامانه‌ی قدرتمند جغرافیایی را برای کشور به ارمغان آوردند. در نما از هیچ منبع داده متن‌بازی استفاده‌ نشده و تمامی داده‌های مکانی آن به همت متخصصان ایرانی در داخل کشور به ثمر نشسته است؛ این مهم، نقشه «نما» را از بسیاری دیگر از نمونه‌های داخلی و خارجی متمایز کرده و اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تری را در اختیار کاربران نقشه قرار می‌دهد. به همت و تلاش نیروهای متخصص مجموعه، علاوه بر نقشه «نما» پروژه‌های بسیار دیگری نیز در دست احداث است که بزودی از تعدادی از آن‌ها رونمایی خواهیم کرد.

کار با تکنولوژی‌های روز دنیا و رویارویی و حل چالش‌های روزانه که باعث رشد و پیشرفت روزافزون نیروی انسانی می‌شود از مهم‌ترین مزایای همکاری با مجموعه ما است.

فرهنگ کاری شرکت چیستا

نقشه «نما» و دیگر پروژه‌های مجموعه چیستا حاصل تلاش شبانه‌روزی متخصصان فعال در مجموعه است و ما در چیستا معتقدیم که یکی از دلایل موفقیت و پیشرفت این مجموعه نیروی انسانی کارآمد آن است پس همواره در تلاشیم تا محیطی پویا را برای آن‌ها فراهم کنیم تا در آرامش همیشه در حال یادگیری و رشد باشند. ما در چیستا پذیرای نیروهای جوان، مستعد و علاقمند به یادگیری هستیم تا با تلاش و فعالیت در کنار دیگر هم تیمی‌های متخصص خود هر روز بیشتر یاد بگیرند،‌ تجربه کسب کنند و رشد کنند. روحیه کار تیمی،‌ مسئولیت پذیری، علاقمندی به یادگیری، روحیه جستجوگری،‌ راهکاریابی، چالش پذیری و تلاش برای موفقیت از ارزش‌ها و ارکان اصلی تیم ما است.

مزایای همکاری با شرکت چیستا

به عنوان یکی از اعضا خانواده چیستا، شما این فرصت را خواهید داشت که در زمینه‌های مختلف تجربه کسب کنید. در مجموعه چیستا هر کس سهم خود را در پیشبرد روند کار دارد. فعالیت و نقش شما مستقیما روی موفقیت کل تیم اثر خواهد گذاشت. محیط کاری ما همیشه پویا و متشکل از تخصص‌ها و استعدادهای بسیاری است. شما از شمار ساعت‌هایی که در محیط کار هستید، هیچ وقت خسته نخواهید شد و فعالیت در یک فضای پر سرعت و پر جنب و جوش را تجربه خواهید کرد. در چیستا شما فرصت آشنایی و کار با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا را خواهید داشت و فضایی در اختیارتان قرار میگیرد تا خلاقیتتان را توسعه دهید و شانس بیشتری برای رشد و پیشرفت داشته باشید.

ما در چیستا معتقدیم که یکی از دلایل موفقیت و پیشرفت این مجموعه نیروی انسانی کارآمد آن است.

image/svg+xml