همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

بیتکس | Bitex

کار «بیتکس» در حیطه‌ی فین‌تک است. بیتکس راهی هموار و مبتکرانه است برای همه‌ کسانی که می‌خواهند به دنیای پول دیجیتال وارد شوند، درباره‌ی آن بدانند و آن را به کار بگیرند.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • هادی مصلحی هم بنیانگذار

    ما دوست داریم همه، در هر سطح از دانش درباره‌ی پول دیجیتال، سریع و راحت از الان اکوسیستم آینده رو یاد بگیرن و اون رو با بیتکس تجربه کنن. کار با پول دیجیتال می‌تونه یکی از فعالیت‌های روزمره مردم باشه؛ بخشی از روتین زندگی و این با بیتکس ممکن می‌شه.

  • کیوان نوری توسعه دهنده‌ی ارشد

    جذاب‌ترین قسمت کار در بیتکس برای من، ذهنیت استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز و فرصت‌هاییه که برای تغییر به سمت زندگی بهتر وجود داره. این طرز فکر در همه‌ی افراد مجموعه دیده می‌شه و همین موضوع باعث شده پیشرفت همه‌ی افراد شرکت هم یکی از اولویت‌های تیم باشه.

  • شبنم رضا تولید کننده‌ محتوا

    بیتکس فقط جایی برای عرضه‌ی دانسته‌هامون نیست؛ در بیتکس اگر چیزی رو ندونی، حتما یاد می‌گیری! تجربه‌ی من در بیتکس درک این موضوع بود که پویایی و پرانرژی بودن، منافاتی با آرامش و راحتی محیط کار نداره چون ما در بیتکس این دو رو با هم داریم.

ما دوست داریم کارا، دانا و پویا باشیم و به همین دلیل از دانستن و آموختن دست نمی‌کشیم و با تکیه برهمین مهارت‌ها شفافیت، چابکی و سهولت کاربری را در تجربه‌ پول دیجیتال به کاربران نوید می‌دهیم.

image/svg+xml