همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

برتینا | Bertina

تاسیس در ۱۳۸۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
معرفی شرکت برتینا

در برتینا به معنای واقعی همبستگی و کار گروهی را تجربه خواهید کرد.

معرفی شرکت برتینا

برتینا به عنوان یک شرکت بزرگ سهامی در زمینه ارائه سیستم‌ها , نرم افزارها , سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می‌نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی برتینا نیروی انسانی متخصص و متعهد است که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمان‌های دولتی ، نیمه دولتی و شرکت‌های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد.
خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای شرکت برتینا شامل موارد ذیل است:
1- بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
2- ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
3- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
4- برتری در بازار هاست و دامنه
شرکت برتینا در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان ، ضمن تاکید بر رازداری اطلاعات مشتریان، بر بدون هزینه بودن بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.

فرهنگ کاری شرکت برتینا

نشاط و انگیزه‌ی تیم برای انجام کارهای بزرگ، مقدمه‌ی شروع هر پروژه است و دائما به دنبال یادگیری موضوعات جدید هستیم.

فرهنگ کاری شرکت برتینا

برتینا یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. فرهنگ سازمانی برتینا دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش برتینا هستند. ما همیشه باور داریم لازمه‌ی رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، مواجهه با چالش‌های بزرگ است؛ به‌ همین‌ خاطر به‌ گرمی به استقبال چالش‌هایی می‌رویم که سایرین از روبرویی با آن گریزانند. ما هرلحظه به‌دنبال ایده‌های نو و به‌ روز کردن اطلاعات، براساس استانداردهای روز دنیا هستیم. انرژی بالا، انگیزه و اشتیاق برای یادگیری از ویژگی‌های افراد تیم است. ما معتقدیم که نتیجه‌ی رشد هریک از افراد سازمان، رشدِ مجموعه و سازمان است؛ به‌ همین دلیل، بخشی از زمان کاری ما مختص آموزش، گفت‌و‌‌گو، تحلیل و مشورت درمورد ایده‌های جدید و بررسی راهکارهای اجرایی برای رسیدن به هدف مشترکی‌ست که دلیل ما برای ادامه‌ی مسیر است. ما از بودن و کارکردن در کنار هم لذت می‌بریم و باور داریم شادی و نشاط به تیم، انرژی مضاعف تزریق می‌کند. بزرگترین سرمایه‌ی خانواده‌ی برتینا تیمی جوان، پرنشاط و باانگیزه است که در تمام لحظه‌ها، پشت به پشت هم، باقدرت و انرژی برای ساختن آینده‌ای که آرزویش را دارند تلاش می‌کنند.

مزایای همکاری با شرکت برتینا

حضور در یک تیم جوان، پرشور، با انگیزه و گرم و صمیمی، فرصت یادگیریِ جدیدترین فناوری‌های روز دنیا را برای شما فراهم می‌کند. در برتینا، بزرگ‌ترین چالش‌ها به‌دستِ جوان‌ترین متخصصانِ حل می‌شود. مشارکت در تفریحات گروهی شور و هیجان و انرژی ما را چند برابر می‌کند. ازین‌ رو در کنار کار، سلامت و شادابی روحی برایمان اهمیت ویژه‌ای دارد و با ایجاد سالن ورزشی در مجموعه برتینا و فضای تفریحی در روف گاردن این امکان برای پرسنل فراهم شده است.اگر فعالیت در یک محیط پویا و جذاب درکنار دست‌ و پنجه نرم‌ کردن با چالش‌های بزرگ با روحیه‌ی شما سازگار است، منتظرتان هستیم.

مزایای همکاری با شرکت برتینا

فرهنگ سازمانی برتینا دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش برتینا هستند.

image/svg+xml