همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

برازمان | Barazaman Venture Builder

همدلی و کارگروهی روح جاری در شرکت ماست، همه ما مثل یک خانواده و برای رسیدن به هدف هامون تلاش می‌کنیم.

معرفی گروه سرمایه سازان برازمان

ما سرمایه سازان خطرپذیر (Venture Builder) هستیم که با نام‌های کارخانه استارت آپ (Startup Factory)، استودیو استارت آپ (Startup Studio) و موسسین استارت آپ (Startup Foundry) شناخته میشویم که ماموریتمان عرضه محصولات جدید و راه اندازی استارت آپ‌های Game-Changer و سرمایه سازی است. تیم‌های مختلفی را که توانایی آنالیز، تحلیل فرصت‌ها و نیازهای مختلف را داشته با تخصص‌های مختلف استخدام می‌کنیم.
تمام وقت و انرژیمان را صرف ایده‌ها و علائق کارآفرینان کرده تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن آن‌ها را به یک محصول نهایی، کارآمد و موثر بر زندگی روزمره تبدیل نمائیم.

به دنبال ساختن یک تیم استثنائی با نگاه مشترک هستیم؛ تأثیرگذاری در آینده تکنولوژی...

فرهنگ کاری گروه سرمایه سازان برازمان

ما در برازمان فضایی را فراهم کرده‌ایم که هر شخص در زمینه‌ی تخصصی‌اش هم کار می‌کند، هم خوش می‌گذراند و هم رشد می‌کند...
همیشه در حال گردآوری تیم‌های متخصص جهت ساخت، عرضه و ارتقاء سطح کیفی محصولات دیجیتالمان هستیم. برای هر پروژه و محصول متخصصان مختلفی را تعریف و متصل خواهیم کرد: طراح محصول، برنامه نویس، طراح UI، طراح UX، مشاور ارشد فنی، مدیر فروش، کارشناس مالی و حقوقی و ... شرکت ما از استعدادهای خلاق تشکیل شده است، کسانی که رویاهای بزرگ دارند و از تجربه راه‌های جدید برای رسیدن به هدف واهمه‌ای ندارند.

مزایای همکاری با گروه سرمایه سازان برازمان

فعالیت در مجموعه‌ای با ارزش‌های اخلاقی و سازمانی با افرادی که نه تنها در کار خودشان بهترین هستند بلکه عاشق کاری‌اند که انجام می‌دهند.
در محیطی آرام، دلباز و مدرن فعالیت خواهید نمود و بیمه، حقوق و مزایای خود را به موقع دریافت خواهید کرد.
ما به تعامل و ارتباط مؤثر اعضای تیم با یکدیگر، ساختار سازمانی ساده و در عین حال شایسته سالاری اعتقاد داریم. آزادی در تصمیم‌گیری و پذیرفتن "مسئولیت" به جای "وظیفه" از اصول حرفه ای در برازمان است. ما همه را به فکر کردن تشویق می‌کنیم و از ایده‌ها و نظرات اعضای تیم استقبال کرده و آن‌ها را ترغیب به عملیاتی کردن آن ایده‌ها می‌کنیم.

در برازمان باید آمادگی مواجه شدن با هر چالشی رو داشته باشید، اینجا "نمی‌توانم" و "نمی‌شود" وجود ندارد.

image/svg+xml