همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دایرکت | Direct

معرفی عصر فرا ارتباط (AFE)

ما همیشه دنبال این بوده‌ایم که Big Thing بعدی را بسازیم، هر چند هنوز موفق نشدیم ☹ اما تلاش‌ها ادامه دارد!

معرفی عصر فرا ارتباط (AFE)

عصر فرا ارتباط کسب‌وکارهای اینترنتی موفقی مثل واید، میل‌چی، پیامپ و .. را اداره می کند. کسب و کارهایی که روز به روز در حال اضافه شدن هستند. در داخل کشور بزرگترین برندها جزء مشتریان ما هستند و برخی از فعالیت‌های بین‌الملی ما نیز باعث شده است که با شرکت‌های بزرگی مثل Google و مایکروسافت نیز همکاری کنیم. ما همیشه دنبال این بوده‌ایم که Big Thing بعدی را بسازیم، هر چند هنوز موفق نشدیم ☹ اما تلاش‌ها ادامه دارد!

فرهنگ کاری و ارزش‌های عصر فرا ارتباط (AFE)

فرصت برای انجام یک کار بزرگ اصلی‌ترین چیزی است که در عصر فرا ارتباط منتظر شماست!

فرهنگ کاری و ارزش‌های عصر فرا ارتباط (AFE)

محیط کاری ما بر اساس صداقت و احترام شکل گرفته است و همگی سعی می‌کنیم هم خلاق باشیم و هم مسئولیت‌پذیر. مشتری مداری برای ما شعار نیست، ما برای تامین رضایت مشتری همه تلاشمان را انجام می‌دهیم، پشتیبانی 11 ساعته که به مشتریان ارائه می‌دهیم خارج از حد و مرز پشتیبانی‌های مرسوم است و فارغ از سود و زیان با مشتری برخورد می‌کنیم. در فراآیند خرید مشتری 6 مرحله پیگیری مختلف داریم و تا زمانی که مشتری ذره ای به راهنمایی بیشتر نیاز داشته باشد همراه او هستیم. فرصت برای انجام یک کار بزرگ اصلی‌ترین چیزی است که در عصر فرا ارتباط منتظر شماست!

امکانات و مزایای کار در عصر فرا ارتباط (AFE)

هدف ما این است که کارکنان هم شغل هیجان‌انگیزی داشته باشند و هم در محیط کار احساس آرامش کنند.

امکانات و مزایای کار در عصر فرا ارتباط (AFE)

محیط کاری ما در یکی از مجهزترین برج‌های مشهد با دسترسی آسان از طریق مترو است. چشم‌انداز بی‌نظیر شهر و طراحی متفاوت فضا به شما کمک می‌کند در محیط کار احساس آرامش بیشتری داشته باشید. بیمه از اولین روز کاری، پرداخت سنوات و عیدی در پایان هر سال و پرداخت حقوق به مرخصی‌های استفاده‌نشده از جمله حقوقی است که برای کارکنان عصر فرا ارتباط در نظر گرفته می‌شود. ما هر روز صبح را با یک صبحانه کاری شروع می کنیم و همه روزه بجز پنج شنبه ها در شرکت نهار سرو می شود. همه همکاران در ساعات کاری می توانند از کافی شاپ شرکت و انواع نوشیدنی های سرد و گرم استفاده کنند هدف ما این است که کارکنان هم شغل هیجان‌انگیزی داشته باشند و هم در محیط کار احساس آرامش کنند.

image/svg+xml