همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آسمونی | Asemooni

ما همکاران با دانش، چابک و پر تلاشی داریم و برای اهداف آسمونی می جنگیم، پیشرفت کاری و محیط کاری سالم از مزایای مهم ماست.

معرفی شرکت آسمونی

آسمونی به عنوان اولین پورتال جامع اینترنتی از سال 1382 با هدف بالا بردن سطح علمی و فرهنگی ایرانیان و پارسی زبانان راه اندازی شد. آسمونی علاوه بر ارائه خدمات اطلاع رسانی در تمام زمینه‌های اجتماعی و تخصصی به عموم مردم، افتخار ارائه خدمات تجاری در زمینه‌های تبلیغات اینترنتی، طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، گرافیک و برندینگ به شرکت‌ها و سازمان‌های مطرح ایرانی، کسب و کارهای کوچک و بزرگ و استارتاپ‌های کشور را دارد. آسمونی در حال حاضر تشکیل شده از واحدهای تولید محتوا و اتاق خبر، آموزش و پژوهش، فروش و تبلیغات، پشتیبانی و مرکز تماس، گرافیک و طراحی است. آسمونی با به کارگیری نیروهای متخصص و به پشتوانه تجربه و دانش در مسیر اعتلای کشور آماده ارائه خدمات و پاسخگویی کامل به نیاز آنلاین مخاطبین است.

تنوع کاری و محیط خلاق فراهم بودن امکان پیشرفت فردی و گروهی بزرگترین ویژگی آسمونی است.

فرهنگ کاری شرکت آسمونی

فعالیت‌های آسمونی به عنوان یک رسانه، پوشش دهنده طیف گسترده‌ای از موضوعات است که باعث گرد هم آمدن فعالان و متخصصین حوزه‌های گوناگون از شهرهای مختلف ایران و همچنین سایر کشورهای دنیا شده است. به این علت آسمونی همواره با تصمیمات گروهی و استفاده از تجربه همه اعضا به دنبال رشد بیشتر است. این فرهنگ نه تنها در دفتر مرکزی و توسط نیروهای ثابت، بلکه در مورد نیروهای دورکار نیز صدق می‌کند. اعضاء حاضر در مجموعه آسمونی همواره در حال آموزش‌های جدید در زمینه کسب و کارهای مختلف و فناوری های روز هستند. خلاقیت و نوآوری در تمام بخش های شرکت آسمونی وجود دارد و تمام اعضای آن با همکاری و تلاش همواره در حال پیشرفت هستند.

مزایای همکاری با شرکت آسمونی

ساعت کاری: ۹ الی 17 و روزهای شنبه تا چهارشنبه شرکتیم و پنجشنبه‌ها نیمه وقت، ایام پر ترافیک هم گاهی داریم.
اضافه کاری: طبق قانون کار، یک و نیم برابر مبلغ یک ساعت کار در ساعات عادی.
بیمه تأمین اجتماعی: برای همه پرسنل تمام وقت.
پاداش: بر اساس خلاقیت، ایده پردازی و ارزش آفرینی پاداش‌های خوبی داریم.
سرعت اینترنت: هر کامپیوتر 7 mb/s و بدون محدودیت.
محیط کار: بسیار دوستانه، همراه با احترام متقابل.
تفریحات: داخل مجتمع گیم‌نت و کافی‌شاپ و رستوران داریم که یه زمان‌هایی اونجا هستیم. پیشرفت کاری: اجبار داریم برای رشد و افزایش سطح مهارت‌های فردی. سایر مزایا: عیدی، حق مرخصی و مسافرت و ...

آرامش خیال و امنیت روانی محیط کار و همراهی مدیریت و روحیه کار تیمی همکاران و آزادی عمل در حوزه کاری.

image/svg+xml