همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آرکا تجارت | Arka Tejarat

تاسیس در ۱۳۹۸ تولید و صنایع ۵۱ تا ۲۰۰ نفر arkatejaratbiston.ir/

درحال حاضر افتخار اين را دارم درهلدینگ آرکاتجارت در كنار همكارانى فعاليت كنم كه با روحيه وتلاشگرى خود ما را در مسير رشد وترقى هدايت مى كنند.

معرفی شرکت آرکا تجارت

هلدینگ آرکا تجارت بیستون در سال 1398 باهدف ارائه واردات بهترین کالاها در بازار روز دنیا تاسیس گردید و هم اکنون در زمینه واردات، پخش، تولید و بازرگانی مشغول به فعالیت می باشد و با اتکا به کارشناسان و متخصصان مجرب داخلی و تجارب مدیریتی توانسته در این مدت با ارائه بهترین کالاها و سرویس ها و همچنین خدمات پس از فروش به جایگاه قابل قبول و جامعی در میان فعالان واردات کالا دست یابد. اخیراً نیز زمینه کاری خود را، به تولید و توزیع اقلام بهداشتی و آرایشی گسترش داده ایم.

در آرکاتجارت بیستون همه با انرژی زیادی برای رسیدن به گسترش و موفقیت شرکت فعالیت می کنند.

فرهنگ کاری شرکت آرکا تجارت

اکثر شرکت‌ها با قوانین و سلسله مراتب اداره می‌شوند، اما آرکا، با ارزش‌های انسانی و تخصص افراد پیش می‌رود. ویژگی این مجموعه واردات بروز ونوآوری و بهبود کیفیت تولیدات و خدمات است . به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را به آرکا تجارت قدردان هستیم. تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های محرز هلدینگ آرکاتجارت است. ما مجموعه ای هستیم که پیشرفت خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و همچنین رشد توانایی تک تک اعضای مجموعه می‌دانیم. اگر شما هم خود را با انگيزه ، تلاشگر و سرشار از انرژى و دانش ميدانيد، به ما بپیوندید.

مزایای همکاری با شرکت آرکا تجارت

ما در هلدینگ آرکا تجارت برآنیم که سعی کنیم محیطی جذاب و دوست داشتنی در مجموعه برقرار باشد . به همین منظور رویدادهایی رو برگزار می‌کنیم که روزمرگی و تکرار را از بین برده و بار فرهنگیِ مجموعه را ارتقاء دهد؛ مانند برگزاری جشن ها و مناسبت های مخنلف همچنین انواع سرگرمی ها که با محوریت شادی، آرامش و بالا بردن کیفیت زندگی کاری در مجموعه انجام می شود. این هلدینگ متعهد است که تمامی حقوق و مزایای کارمندان خود را به موقع پرداخت کرده تا انگیزه کاری و تعهد کارکنان خود را برای تلاش هر چه بیشتر برانگیزد.

در آرکا تجارت در حوزه مدیریت فروش با دانش و سخت کوشی بسیار توانسته ام بسیار موفق شوم، هیجان مثبت ناشی از کار باعث می‌شود که من و اکثر همکارانم همیشه بیشتر از ساعت مقرر کاری، فعالیت کنیم.

image/svg+xml