همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آریامدتور | Aria Med Tour

تاسیس در ۱۳۹۶ خدمات درمانی، پزشکی و سلامت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر ariamedtour.com
معرفی شرکت آریامدتور

در آریامدتور می‌کوشیم شانه به شانه یکدیگر مسیر پیشرفت را طی نماییم.

معرفی شرکت آریامدتور

آریامدتور پلت‌فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند. آریامدتور درکنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز توسط تامین‌کنندگان فراهم آورده است.

فرهنگ کاری شرکت آریامدتور

ما در آریامدتور از زندگی کردن نمی‌هراسیم. میدان دادن به افراد مستعد برای دستیابی به سطوح بالاتر فردی و شغلی را وظیفه خود می‌دانیم.

فرهنگ کاری شرکت آریامدتور

آریامدتور به عنوان یک بستر رشد و در نقش یک تسهیلگر با ارایه فرصت های برابر به همه افراد مستعد و علاقه مند به رشد و توسعه فردی، ضمن شناسایی و بررسی ویژگی ها، ترجیحات و علاقه مندی‌های کارمندان خود، چشم انداز مشترکی بر اساس احترام، اعتماد و حفظ کرامت انسانی با رویکرد ایجاد گفتمان مشترک بین مدیران و کارمندان شکل داده است تا از این مسیر «توسعه سازمانی» با بهره ­گیری از دانش رفتاری با هدف افزایش بهره­ وری و توان اجرایی در سه سطح فرد، تیم و شرکت محقق گردد. فرهنگ کاری این مجموعه از ارزش­ آفرینی مستمر شرکت برای تمامی ذینفعان خود در میدان عمل پشتیبانی می کند.

مزایای همکاری با شرکت آریامدتور

ما در آریا مدتور، علاوه بر بسته‌های رفاهی عمومی مانند بیمه تکمیلی و برگزاریی جشن تولدها؛ به صورت ماهانه برنامه‌های تفریح و سرگرمی گروهی را با در نظر گرفتن نقطه نظرات تمامی کارکنان و مشارکت حداکثری آن‌ها برگزار می‌کنیم. همچنین برای کارمندان جدید برنامه‌های جامعه پذیری بدو ورود در نظر گرفته تا لحظه ورودشان به شرکت به یکی از شیرین‌ترین لحظات زندگی کاریشان بدل شود. برگزاری جلسات اختصاصی توسعه مهارت های فردی و بر اساس پروفایل شایستگی هر یک از کارکنان؛ به طراحی مسیر شغلی متناسب با ویژگی ها، توانمندی ها و ترجیحات هر یک از آن‌ها کمک می‌کنیم. تعادل بین زندگی شغلی و شخصی کارمندان از جمله موارد مهم مورد نظر مدیریت شرکت بوده و طراحی تمام فرایندهای کاری در حوزه مدیریت منابع انسانی و اجرای آن‌ها بر اساس هدف بزرگ آریامدتور و نیل به هدف تبدیل شدن به "بهترین محل برای کار" صورت می‌پذیرد.

مزایای همکاری با شرکت آریامدتور

کار در آریامدتور بخش شیرینی از زندگی ماست. شرکتی که مستعدترین و با انگیزه ترین‌ها را کنار هم جمع کرده و در زمان کوتاهی اتفاقات خوبی برای گردشگری سلامت کشور رقم زده است.

image/svg+xml