همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اپتک | App Tech

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر App-Tech.ir

تیم اپتک فرصت پیشرفت و همکاری با تیمی خلاق در پروژه های داخلی و بین‌المللی را در اختیار افرادی توانمند با اهداف بزرگ قرار می‌دهد. اگر بزرگ می‌اندیشید به ما ملحق شوید.

معرفی شرکت اپتک

اپتک با محوریت ارائه خدمات گسترده در زمینه فناوری اطلاعات از سال 1395 فعالیت خود را به همت جمعی از متخصصین این حوزه آغاز نموده است. ما در اپتک همواره در تلاش هستیم تا با به کارگیری پیشرفته‌ترین متدهای مدیریت نرم‌افزار و با کمک بهترین برنامه‌نویسان و طراحان، مشکلات تجارت‌های دیگر را با بهترین کیفیت برطرف کنیم. شرکت اپتک در این راه موفق به همکاری و جلب اعتماد تعداد وسیعی از کارفرمایان خارجی و داخلی شده است و امید دارد بتواند در سال‌های پیش رو سهم مشخصی در بازار فناوری اطلاعات ایران و جهان داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین اهداف اپتک، اجرای دقیق پروژه‌ها طبق برنامه‌ریزی و ارائه‌ با کیفیت پروژه است که این هدف ، فقط با کار تیمی دقیق و منظم همه اعضای تیم به دست میاد، اپتک دقیقا جایی است که همه با هم تلاش می‌کنند.

فرهنگ کاری شرکت اپتک

اعضای خانواده اپتک افرادی یادگیر و یاددهنده هستند و همیشه در مواجه با مشکلات جدید با استفاده از خلاقیت خود بهترین و به صرفه ترین راه‌حل را ارائه می‌دهند. هم تیمی‌های اپتک برای بهبود کیفیت محصول و جلب رضایت مشتری آماده‌اند تا نقش خودشون رو به بهترین نحو در گروه ایفا کنند. ما اعتقاد داریم پیشرفت شرکت در گرو پیشرفت اعضای آن است و برای محقق شدن این مهم در کنار آرامش و محیط کاری شاد و صمیمی نیاز به افرادی سرشار از احساس مسئولیت و پرانرژی داریم. اپتک محل کار افرادی است که صداقت، شفافیت، پشتکار و کمال گرایی را دوست دارند و برای رسیدن به این ارزش ها حاضر به فداکاری و از خودگذشتگی هستند.

مزایای همکاری با شرکت اپتک

در اپتک ما قبل از این که همکار باشیم باهم دوست هستیم و فارغ از سلسله مراتب سازمانی همیشه سعی می‌کنیم یک رابطه دوستانه و در قالب احترام با هم داشته باشیم. اپتک تامین آرامش روحی و مالی اعضا و ایجاد بستری برای پیشرفت شخصی همکارانش رو وظیفه خودش میدونه و تمام تلاشش رو میکنه تا به بهترین نحو این مسئولیت را انجام بدهد. اینجا در اپتک امکانات فراوانی فراهم شده: کافی شاپ، اتاق استراحت و بازی، منظره فوق‌العاده باغ و هوای عالی نمونه‌ای از این امکانات هستند تا هر چه بهتر بتونیم به اهدافمون برسیم و در کنار کارهامون از با هم بودن لذت ببریم.

ا تو اپتک یک خانواده جوان، با انرژی و صمیمی هستیم و اینجا بدون استرس‌های رایج در محیط‌های کاری مشابه از کار و معاشرت با همدیگه لذت می‌بریم و تجربه شغلی فوق‌العاده‌ای رو با هم به دست میاریم.

image/svg+xml