همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

بقراط | Boghrat

تاسیس در ۱۳۹۲ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر boghrat.com
معرفی شرکت داده کاوان امیرکبیر

اولین نکته‌ای که تمامی اعضای شرکت بر آن صحه می‌گذارند، حضور در فضایی آرام و کاملا دوستانه است.

معرفی شرکت داده کاوان امیرکبیر

شرکت داده کاوان امیرکبیر توسط جمعی از دانشجویان رشته‌های ریاضی، علوم‌ کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه‌ تولید نرم افزارهای تحت وب آغاز به کار کرد که نتیجه طراحی و تولید نرم افزار برای مشتریانی همچون شهرداری تهران، بیمه شهر، خبرگزاری فارس، فدراسیون تیر و کمان، سازمان تامین اجتماعی و در نهایت همکاری ۳ ساله با بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد در خصوص راه اندازی وبسایت و سیستم نوبت‌دهی اینترنتی بیمارستان و طراحی نسخه دوم سیستم یکپارچه اطلاعات بیمارستانی (HIS) برای آن مجوعه، باعث شد تا به شناخت کاملی از حوزه سلامت و درمان برسیم. ‌

فرهنگ کاری شرکت داده کاوان امیرکبیر

فراز و فرود‌های بسیار در این چندین سال و کسب تجارب تلخ و شیرین از پروژه‌های مختلف کمک کرده تا بقراط را به محصولی تبدیل کنیم که این بار بتواند تحولی را در اکوسیستم سلامت کشور به وجود آورد.

فرهنگ کاری شرکت داده کاوان امیرکبیر

داده کاوان امیرکبیر در حال ایجاد تغییرات بزرگی در اکوسیستم سلامت کشور است، که تمامی این موفقیت را مدیون خانواده بسیار جوان، خلاق و پویای خود است که با صمیمیت، سخت کوشی و عشق کمک می‌کنند تا بقراط هرچه سریع‌تر به اهداف خود نزدیک‌تر شود. فارغ از آن که درک بالای ما از حوزه درمان و سلامت باعث شده تا به جای طراحی ماژول‌های ویترینی، خدمات بسیار کاربردی ارائه کنیم، نهایتا چیزی که باعث شده بقراط تا این حد مورد استقبال قرار گیرد و محبوب باشد، احترام متقابل و خدمات پشتیبانی فوق العاده آن است. مشتریان بقراط می‌دانند که هیچ‌وقت تنها نیستند و هر زمان مشکلی بوجود بیاید خانواده بقراط در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را برطرف می‌کند و این پاسخگویی‌ها باعث شده تا مشتریان ما خود را عضوی از خانواده بقراط بدانند و با نظرات خود تلاش می‌کنند تا بقراط با قدرت بیشتری در مسیر پیشرفت قدم بردارد.

مزایای همکاری با شرکت داده کاوان امیرکبیر

اولین نکته‌ای که تمامی اعضای شرکت بر آن صحه می‌گذارند، حضور در فضایی آرام و کاملا دوستانه است. فضایی که هر کسی در آن حق انتقاد و پیشنهاد دارد و سیاست‌های داخلی شرکت بر اساس این نظرات شکل می‌گیرد. داده کاوان امیرکبیر مزیت‌های دیگری هم دارد، از عصرانه‌های فانتری، سفرهای دسته جمعی یک روزه ایرانگردی، ثبت نام کارمندان در سمینارها و کنفرانس‌های مرتبط کاری، ناهارهای دسته جمعی خارج از شرکت گرفته تا جوایز سفر چند روزه با خانواده به هر کجای ایران یا کشورهای همسایه و اقامت در بهترین هتل آن شهر برای کارمند نمونه. حقوق‌ها همیشه به موقع پرداخت می‌شوند و هر فردی نه براساس سن و تحصیلات بلکه بر اساس تجربه و توانایی‌های خود حقوق متفاوتی می‌گیرد.

مزایای همکاری با شرکت داده کاوان امیرکبیر

اعضای شرکت داده کاوان امیرکبیر در بالاترین سطح فنی قرار دارند. لذا حضور در این فضا خود می‌تواند مجال بزرگی برای به چالش کشیدن استعدادها و توانایی‌های افراد باشد.

image/svg+xml