همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

علی بابا | Alibabagroup

حرفه‌ای‌های حوزه‌های مختلف کنار هم جمع شده‌اند و امروزِ علی‌بابا را ساخته‌اند.

معرفی شرکت علی‌بابا

علی‌بابا بزرگترین سامانه فروش آنلاین بلیط در ایران است که خدمات فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار و تورهای گردشگری را به مشتریان خود ارائه می‌کند. این شرکت از زیرمجموعه‌های هلدینگ توشا است، هلدینگی که با هدف توسعه‌ی صنعت گردشگری و کمک به زیرساخت‌های این صنعت تشکیل شده است. علی‌بابا اولین زیرمجموعه‌ی این هلدینگ است و توانسته ظرف مدت ۳ سال، سهم بزرگی از بازار گردشگری ایران را کسب کند. دو برند جاباما و زورق از دیگر زیرمجموعه‌های توشا هستند.
کار کردن در علی‌بابا به معنای پذیرفتن چالش‌های جدید است. چابکی، پیشروی و نوآوری از ویژگی‌های اصلی علی‌بابا هستند که در همه بخش‌ها و دپارتمان‌ها دیده می‌شوند. ما در علی‌بابا از فرهنگ راهبری پیروی می‌کنیم، فرهنگی که ما را برای رسیدن به اهداف ارزشمندمان قدرتمند و پایدار می‌کند. رهبران علی‌بابا مدیر نیستند، بلکه مربیانی هستند که توسعه فردی کارکنان جزء اولویت‌های آنهاست.
اگر رویایی بزرگ و پر از موفقیت دارید، علی‌بابا بهترین جا برای شروع و ادامه است.

سرچشمه‌ی موفیقت علی‌بابا، رضایت سرمایه‌ی انسانی و حساس بودن به دغدغه‌های مشتریان است.

فرهنگ کاری شرکت علی‌بابا

علی‌بابا یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. فرهنگ سازمانی علی‌بابا دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش علی‌بابا هستند.
فرهنگ سازمانی و جهان‌بینی علی‌بابا، این سازمان را به مکانی کارآفرین و خلاق تبدیل کرده و یکی از عواملی که این سرمایه‌ی ارزشمند انسانی علی‌بابا را در کنار یکدیگر نگه می‌دارد، تعهد به تجربه‌های کسب شده، نوآوری و تاکید فرهنگ سازمانی بر پیشروی و تمایز، رشد و کسب منابع جدید است.
ما در علی‌بابا قصد داریم فرهنگ کار در ایران را تغییر دهیم و فرهنگی به سبک علی‌بابا و کار با حال خوش ایجاد کنیم. در این فرهنگ جدید، مسیر توسعه‌ی فردی در امتداد مسیر پیشرفت شغلی است تا افراد بتوانند هر روز یاد بگیرند و پیشرفت کنند. هدف ما تبدیل شدن علی‌بابا به مکانی است که آموزش و توسعه فردی را برای همکاران آسان کند

مزایای همکاری با شرکت علی‌بابا

ما در علی‌بابا باور داریم که تک‌تک اعضای این خانواده باید حال‌شان خوب باشد تا حالِ خوب را به جامعه‌ی گردشگری تزریق کنند و هر ماه تسهیلاتی را برای آنها در نظر گرفته‌ایم:
• آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
• اختصاص اعتبار ماهانه جهت ثبت نام در دوره های آموزشی خارج از شرکت مانند آموزش زبان انگلیسی، موسیقی، مهارت‌های ارتباطی یا هر دوره آموزشی دیگر
• تسهیلات ماهانه برای عضویت در باشگاه‌های ورزشی
• ساعت کار منعطف جهت تعادل کار و زندگی کارکنان
• بیمه تامین اجتماعی
• بیمه تکمیلی برای همکار و خانواده درجه یک
• برگزاری تورهای ایران‌گردی ماهانه
• امکان خرید بلیط و هتل با تخفیف و شرایط پرداخت مناسب
• صبحانه، ناهار، میان وعده
• همکاران متخصص

بیشترین تاکید در علی‌بابا بر اخلاق، یکپارچگی و توسعه‌ی سرمایه‌ی انسانی است.

image/svg+xml