همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ابرناک | abrNOC

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر abrnoc.com
معرفی شرکت ابرناک

چرا محدود به جایی کوچک، وقتی می توانیم با هم در بازار جهانی نوآوری کنیم؟

معرفی شرکت ابرناک

ابرناک به‌عنوان شرکتی مستقل با تجربه حضور در فضای بین‌الملل در بهار ۱۳۹۹ با هدف نوآوری و توسعه نرم افزارهای مبتنی بر ابر فعالیتش را در ایران آغاز کرد. در ابرناک برای ساختن محصولات و خدمات سقفی وجود ندارد و فارغ از محدودیت های زمانی و مکانی همواره در تلاشیم که بهترین خودمان باشیم تا ایده‌ها و خلاقیت هایی بر اساس نیاز جامعه جهانی در مقیاس و استاندارد بین‌المللی برای مخاطبان ارائه دهیم. رشد افراد در ابرناک دغدغه‌ی ماست و بازی برد-برد استراتژی مطلوب ماست. پس اگر خلاق، با انگیزه و و اهل تلاش هستید ما شما را به چالش -رشد در کنار هم- دعوت می‌کنیم.

فرهنگ کاری شرکت ابرناک

ابرناک از ایده‌های جدید استقبال میکنه، اینجا با وجود تیم حرفه‌ای و مسیر روشن، شور و اشتیاق لازم برای تغییر دنیا وجود داره.

فرهنگ کاری شرکت ابرناک

برای ما مهمه در کنار آدمایی کار کنیم که ارزش‌های مشترکی داریم؛ یعنی سعی کنیم در ارتقای محیط زندگی پیرامون تاثیرگذار باشیم یا دنیا رو یه کوچولو هم که شده جای بهتری کنیم. نوآوری: تو دنیای آی تی که با سرعت زیادی در حال تغییره، لازمه نگرش و مهارتهای خودمون رو در جهت ایجاد نوآوری به طور مستمر بهبود بدیم و یادگیری برامون اولویت باشه. تعهد و مسئولیت پذیری: ارائه بهترین خودمون در کارهایی که بهمون محول میشه و مسئول بودن در برابر نتایج اون. آدمای متعهد میتونن کارهای بزرگی رو در دنیا انجام بدن. این تعهد هم از نوع زمانی، اخلاقی و حرفه‌ایه. تنوع: ما معتقد به اصل برابری فرصت اشتغال هستیم و باور داریم که توانمندی ها و تخصص های خاموش زیادی در ایران نهفته است؛ به همین خاطر در جهت فعال کردن این پتانسیل و بهره مندی از همه ی افراد متخصص فارغ از جنسیت، تا حد امکان شرایط دورکاری را فراهم کرده‌ایم. کار تیمی: با قرارگیری مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف به عنوان مکمل به دنبال اینیم که در رسیدن به اهدافمون، هم افزایی ایجاد کنیم و در کنار اون فراموش نکنیم که با کمک به رشد هم تیمی هامون و ارائه بازخود سازنده، تلاش کنیم که تیم برنده باشیم. جسارت: ما جسارت پذیرفتن ریسک را داریم و برای خلق تجربیات تازه از مرزها فراتر می‌رویم. راستی و صداقت: خود واقعیمون باشیم و در ارتباطاتمون صداقت را ملاک قرار دهیم.

مزایای همکاری با شرکت ابرناک

پاداش عملکردی
میان وعده
ساعت کاری منعطف
بیمه درمان تکمیلی
هدایای مناسبتی
اهدای لپ‌تاپ
دورکاری در دو روز هفته
دوره‌های آموزشی و برنامه‌های توسعه فردی

مزایای همکاری با شرکت ابرناک

وقتی وارد ابرناک میشی اولین چیزی که به چشم میاد، ارزش تیم بودن و داشتن حمایت برای رسیدن به اهداف و پیشرفت مشترک هست.

image/svg+xml