همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هلدینگ بان | BUN

تاسیس در ۱۳۸۱ رسانه و انتشارات ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر
معرفی هلدینگ بان

در تلاشیم تا در جهت رشد سازمان و محقق شدن اهداف گام برداریم.

معرفی هلدینگ بان

ما در خانواده‌ی بزرگ هلدینگ بان برای تحقق رؤیاهایمان میجنگیم. در کنار هم می‌سازیم و از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیدیم لذت میبریم. چیزی میان ما و اهدافمان فاصله نمی‌اندازد، چرا که با نبوغ و خلاقیت اعضای تیم‌مان هیچ کلاف سردرگمی نیست، که باز شدنی نباشد. ما در هلدینگ از سال 1382 فعالیت‌مان را در حوزه‌ی نشر و فرهنگ آغاز کردیم. کتاب‌های آموزشی با برند خیلی‌سبز سرآغاز پرواز ما بود. پس از 12سال، در سال 1394، قدمی نو برداشتیم و برند پرتقال در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان، متولد شد. در سال 1397 از مرزها عبور کردیم و به سمت جهانی شدن گام برداشتیم. برند برون‌مرزی مجینک را، در آلمان راه‌اندازی کردیم و فعالیت‌مان را در حوزه‌ی تالیف کتاب‎های انگلیسی و آلمانی زبان آغاز نمودیم. در سال 1398 بار دیگر حوزه فعالیت هلدینگ را گسترش دادیم و پای به سرزمینهای تازه گذاشتیم. برند زینگو در حوزه‌ی اسباب بازی و بازی، برند نشر خوب در حوزه ادبیات داستانی و غیر‌داستانی بزرگسال و باریزو در حوزه صنعت غذایی و رستوران‌های زنجیره‌ای، آفرینش‌های جدید ما در این سال بودند. پس از موفقیت‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف و استقبال گسترده‌ی مخاطبان، در سال 1399، برند منتشران در حوزه کتاب‌های آموزشی، نشر‌مون در حوزه انتشار کتاب‌های خودیاری و رمان‌های خوش‌خوان و الیپون در حوزه لوازم‌تحریر را به مجموعه‌ی برندهای خود افزودیم. ما در هلدینگ همچنان به رشد و توسعه می‌اندیشیم و در آینده، برندهای دیگری را نیز به مجموعه‌ی خود خواهیم افزود.

فرهنگ کاری هلدینگ بان

من از یه فضای خیلی خشک و صنعتی داشتم وارد یه فضای متفاوت می‌شدم با یه مدیر عامل پرانگیزه برای رشد و یادگیری.

فرهنگ کاری هلدینگ بان

ما در بان بی وقفه و پر شور به سوی آن چه می خواهیم حرکت میکنیم و برای تحقق رویاهایمان شجاعانه قدم بر میداریم. در کنار هم می سازیم و از ساختن لذت می بریم. می کوشیم که هر روز بهتر از دیروز باشیم و به اهداف و آرمان های خودمان، همکارانمان و بان، تجسم ببخشیم.
تمام آنچه برای رسیدن به موفقیت نیاز داریم در قلب و ذهنمان وجود دارد. به دنیا آمده ایم تا ایده هایی تازه بسازیم، پس میل به ماجراجویی را باخلاقیت گره می زنیم.
چیزی نمی تواند بین ما و خواسته هایمان فاصله بیندازد، ابزار باز کردن تمام گره ها، یعنی خلاقیت، همراه ماست. بی ترس و واهمه با مشکلات روبرو می شویم، چون می دانیم موفق موفق خواهیم شد. آرمان و هدف ما خلق ایده های تازه است. مسیرهای ابری و پرچالش به ما نوید ماجراجویی می دهند، چراکه فکرهای نو به سختی زاده می شوند. چیزی که اعضای بان را گرد هم آورده، میل به ساختن است.

مزایای هلدینگ بان

ما در بان در کنار کار و فعالیت‌های شغلی، امکانات رفاهی شامل بیمه تکمیلی، وام ضروری، سبدهای رفاهی (کمک هزینه رفت و آمد، کمک هزینه خرید اقلام، بن خرید،...)،پزشک سازمانی، روان شناس سازمانی، چکاپ‌های پزشکی، دوره‌های آموزشی توسعه‌ای (تخصصی و مهارت‌های عمومی)، برگزاری کانون‌های توسعه در راستای مدیریت کار راهه‌های شغلی، تیم بیلدینگ و ... فراهم کرده‌ایم. همچنین رویدادها و مسابقات شادی را با حضور همکاران واحدهای مختلف به همراه اهدای جوائز برگزار می کنیم.

مزایای هلدینگ بان

من عاشق ساختن و خلق کردن هستم، نبودنی رو به بودنی تبدیل کردن. بان همیشه این فرصت رو در اختیار من گذاشته.

image/svg+xml