همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آلیاسیس ارتباط | Aliasys

تاسیس در ۱۳۸۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر aliasys.co

آلیاسیس ارتباط در سال 1388 بعنوان شرکتی نوپا در زمینه ICT، فعالیت خودش را آغاز کرد و اکنون با گسترش نقش خود در این بازار، به یکی از بزرگترین شرکت‌های مهندسی این صنعتِ پررقابت بدل شده است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • فرید شکری واحد فنی

    شروع کار من در آلیاسیس با کمک های شایانی برای کسب سرتیفیکیتهای بین المللی از خارج کشور و امکانات خاص لابراتوآر شرکت همراه بود. بنظر من نسبت به سایر شرکتهای این حوزه، این حد از اهمیت به نیازهای یک کارشناس اینجارو به مدینه فاضله بچه های فنی تبدیل کرده.

  • میترا حاجیان واحد بازرگانی

    آلیاسیس برای جذب نیروی انسانی خبره زمان زیادی صرف می‌کند و همین امر باعث شده محیط کارم رو دوست داشته باشم. اینجا فارق از جنسیت، سن و قومیت ، دوستان بسیاری دارم که کار کردن را برای من به امری خوشایند بدل ساخته است.

  • می نو صابری واحد بازاریابی

    مهمه که بتونی روی کارت تمرکز کنی و این جز در محیطی آروم و امن حاصل نمیشه. خوشحالم که آلیاسیس این امکان رو برای من فراهم کرد تا چالش های ذهنم رو به رسمیت بشناسم و در فضایی دوستانه و پرنشاط کارم رو زندگی کنم.

کار کردن در کنار تیمی جوان و حرفه ای که با ایده های خود از چالش های این زمانه به خوبی برآمده اند، فضایی لذت بخش و آینده ای نوید بخش رقم را خواهد زد.

image/svg+xml