همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هلدینگ زیروفام | Zirofam Holding

معرفی شرکت هلدینگ زیروفام

ما اینجا افرادی پر انرژی و خلاق دور هم جمع شدیم و محیطی صمیمی و جذابی رو ساختیم.

معرفی شرکت هلدینگ زیروفام

هلدینگ توسعه چابک شریف با نام تجاری «زیروفام» برای ارتقای کسب ‌و کارها و استارتاپ‌ها با در اختیار گذاشتن فضای اشتراکی از ایده تا رشد درکنار آن‌ها بوده و در زمینه تکنولوژی، بازاریابی و تبلیغات، خدمات خلاقانه مبتنی بر دانش روز به مشتریان خود ارائه می‌کند. زیروفام در سال 1400 با گردهم‌ آوری شرکت‌های نوآور در حوزه‌های فناوری اطلاعات و مدیریت سرویس و بازاریابی و تبلیغات تشکیل شد. ما در زیروفام به ایده های افراد گوش داده و سعی می کنیم به آنها در این مسیر کمک کنیم، چه از نظر فضای اشتراکی و چه از نظر زیر ساخت های آی تی و تبلیغات آنلاین در کنار آنها خواهیم بود.

فرهنگ کاری شرکت هلدینگ زیروفام

تیم ما با توجه به متنوع بودن ورودی ها و اینکه هر کسب و کاری چالش های خودشو داره فرصت پیشرفت و یادگیری با تیم هایی خلاق را در اختیار افرادی که برای رسیدن به اهداف بزرگ هستند را میدهد.

فرهنگ کاری شرکت هلدینگ زیروفام

ما در کارخانه نوآوری و رویا پردازی زیروفام به دنبال این هستیم که با افزایش کسب‌وکارها در حوزه‌های متفاوت با مسیری روشن، راه‌اندازی هرچه بیشتر کسب‌وکارهای مقیاس پذیر، اشتغال زایی هرچه بیشتر و افزایش سودآوری بوده تا به آنها برسیم و باور ما این است که به صورت مستمر نوآوری و خلاقیت داشته باشیم. در راستای همین هدف تمام تلاش خود را میکنیم که محل کار را به محیطی پویا، نوآور و خلاق تبدیل کنیم. ایده و خلاقیت یک فرد زمانی شنیده و یا دیده میشود که به او اجازه دهند و یا گوش شنوایی برایش وجود داشته باشد. در زیروفام ما به خلاقیت و ایده‌های شما اهمیت میدهیم و برای آن‌ها بسیار ارزش قائلیم. در مسیرهمیشه خطا و یا اشتباه وجود دارد اما همین خطاها باعث یادگیری شده و مارا میسازد، فقط کافیست فرصت تجربه را به هم بدهیم. به همین دلایل و باورهاست که هر روز در هر جایگاه شغلی که هستیم با تمام انرژی به سوی بزرگ شدن و بهتر شدن قدم برمیداریم.

مزایای همکاری با شرکت هلدینگ زیروفام

شما با کار در زیروفام در جذاب ترین شرکت در حوزه استارتاپی و شتابدهی تجربه های زیادی را کسب خواهید کرد. زیروفام به مانند کارخانه رویا پردازی برای جوانانی فراهم شده که با ایده هایی ناب به دنبال پیاده سازی و عملی کردن آن هستند اینجا، در زیروفام دقیقا همون جایی است که به شما کمک میکنیم تا رشد کنید تا ما هم با شما به خانواده ای بزرگتر تبدیل بشیم.
انتخابی درست برای «امنیت شغلی»
امکان همکاری در دفتر استانبول در کشور ترکیه.
حقوق به موقع و متناسب با توانایی ها (بیش از متوسط دیگر شرکت ها).
همکاری با تیمی نخبه، صمیمی و جوان.
امکان پیشرفت و ارتقای شغلی.
گذراندن دوره ی خدمت سربازی با خیال راحت (امریه دانش بنیان).
ساعت کاری منعطف.
محیط کاری حرفه ای، زیبا و جذاب.
دوره های آموزشی.
بیمه تکمیلی.

مزایای همکاری با شرکت هلدینگ زیروفام

ما توی زیروفام به ایده هایی که سمت ما میاد با کمک خلاقیت تیم های مستقر بعد از بررسی ایده تا آخر مسیر بهشون کمک میکنیم.

image/svg+xml