همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هلدینگ زیروفام | Zirofam Holding

هلدینگ توسعه چابک شریف با نام تجاری «زیروفام» برای ارتقای کسب ‌و کارها و استارتاپ‌ها با در اختیار گذاشتن فضای اشتراکی از ایده تا رشد درکنار آن‌ها بوده و در زمینه تکنولوژی، بازاریابی و تبلیغات، خدمات خلاقانه مبتنی بر دانش روز به مشتریان خود ارائه می‌کند.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • دکتر رضا محمدی مدیرعامل هلدینگ

    وقتی باید در هر حوزه ای فکر کنی و برای هر کدوم از آنها در حوزه های فنی، مارکتینگ،توسعه کسب و کار و... برنامه ریزی کنی تازه متوجه میشی چقدر کارت تنوع داره و تکراری نیست. ما اینجا افرادی پر انرژی و خلاق دور هم جمع شدیم و محیطی صمیمی و جذابی رو ساختیم.

  • دکتر روح اله حمیدی مطلق رئیس هیئت مدیره هلدینگ

    تیم ما با توجه به متنوع بودن ورودی ها و اینکه هر کسب و کاری چالش های خودشو داره فرصت پیشرفت و یادگیری با تیم هایی خلاق را در اختیار افرادی که برای رسیدن به اهداف بزرگ هستند را میدهد. پس اگر در زندگیتون اهدافی دارید ما میتونیم کمکتون کنیم.

  • مهندس سید حسین حسنی نسب عضو هیئت مدیره و مدیر توسعه کسب و کار

    ما توی زیروفام به ایده هایی که سمت ما میاد با کمک خلاقیت تیم های مستقر بعد از بررسی ایده تا آخر مسیر بهشون کمک میکنیم. زیروفام شرکتی پر از تجربه جدیده چون با ورودی هایی که داره ما هم باید مثل همون بیزینس ها فکر کنیم و انگار که کارمند چندین شرکتیم.

زیروفام در سال 1400 با گردهم‌ آوری شرکت‌های نوآور در حوزه‌های فناوری اطلاعات و مدیریت سرویس و بازاریابی و تبلیغات تشکیل شد.

image/svg+xml