همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ژیوار | Zhivar

تاسیس در ۱۳۸۶ معماری و عمران ۱۱ تا ۵۰ نفر zhivardecor.com/
معرفی شرکت ژیوار

همه در ژیوار متعهد هستیم با همدلی و همکاری در راستای تحقق سیاست‌های عملکردی شرکت و دستیابی به رضایت قلبی مشتریان تلاش کنیم.

معرفی شرکت ژیوار

شرکت تولیدی بازرگانی ژیوار در سال ۱۳۸۶ با رویکردی نو در زمینه واردات و دریافت انحصار فروش کشور در تامين كاغذ و پارچه‌های ديواری با برندهای سرشناس اروپایی از جمله portofino ايتاليا و Hohenberger آلمان و در زمينه لمينيت و پاركت‌های چوبی با دو كمپانی خوش نام FB هلند و Zenith روسيه تاسیس گردید. تحریم‌ها و تغييرات قوانين گمركی كه در پی آن واردات پارکت را با مشكل و عملا غيرممكن ساخت، ژيوار بر آن داشت كه به همراه شريک تجاری خود، شركت zenith روسيه، كارخانه توليد لمينيت باكيفيت و دارای استانداردهای اروپايی زنيت را در ايران احداث کند. هم اکنون شرکت ژیوار، با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از برترین متخصصان صنعت، اولین و تنها تولید کننده پارکت ۱۲ میلی متر در بیش از ۵۰ طرح متنوع با ویژگی‌های منحصربه‌فرد در ایران می‌باشد. ما همواره در ژیوار معتقدیم «رو به جلو مرزی نیست»

فرهنگ کاری شرکت ژیوار

استراتژی صاحب سبک و پیشرو بودن در کنار توجه به رضایت مشتریان، کیفیت و اصالت کالاها در ژيوار مبتنیست بر حفظ ارزش‌های انسانی و تخصص افراد.

فرهنگ کاری شرکت ژیوار

احترام متقابل، فارغ از سلسله مراتب و جایگاه‌ها، یک اصل حیاتیست که شما تنها با حضور در مجموعه، هر چند کوتاه، به راحتی آن را دریافت خواهید کرد و با سایر همکاران همگام خواهید شد. در ژیوار، به عنوان یک شرکت نوآور و خلاق، همه‌ی ما مسئولیت کارهایی را که انجام می‌دهیم به عهده می‌گیریم و برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. همچنین فضای دوستانه‌ی کاری‌مان باعث می‌شود مهارت و تخصص افراد در مناسب‌ترین سطوح به کار گرفته شود. صداقت، همدلی، تلاش و حفظ حریم شخصی افراد از اصول ما برای داشتن محیط کاری منسجم، خلاق و توسعه محور است و دور بودن از حاشیه‌ها و فضای دوستانه و صمیمی کاری ما باعث شده تا حرفه‌ای‌ترها و باتجربه‌ترها بدون چشم داشت، مهارت‌ها و فنون کار را به یکدیگر آموزش دهند.

مزایای همکاری با شرکت ژیوار

یکی از اهداف اصلی ژیوار فراهم کردن بهترین خدمات برای اعضای این خانواده بزرگ است؛ از این رو تمام تلاش خود را برای بالا بردن شور، نشاط، انگیزه و به طور کلی سطح زندگی آنان می‌کنیم و هرچه در توان داشته باشیم از عزیزانمان دریغ نخواهیم کرد. همچنین از مزایای همکاری با ژیوارهمراهی برای قرار گرفتن در مسیر پیشرفت شغلی و رشد فردی است؛ ژیوار، فرصت تجربه را به همکارانش می‌دهد و همکاران ما به هیچ‌وجه محدود به حضور در یک جایگاه خاص نیستند و پس از موفقیت در انجام کارهایی که مسئولیتش را قبول کرده‌اند می‌توانند به سایر بخش‌ها سر بزنند، تجربه کنند و بیاموزند. افراد زیادی در همین جابجایی‌ها توانسته‌اند جایگاه واقعی خود را پیدا کنند. همینطور در کنار این مزایا، انعطاف در ساعات و شرایط همکاری، بیمه تکمیلی، ارائه تسهیلات، پاداش و مزایا و پرداختی مناسب فراهم شده است.

مزایای همکاری با شرکت ژیوار

پیشرفت هر عضو منجر به توسعه مجموعه ژیوار خواهد شد. ما در تلاشیم تا در کنار هم، به رشد یکدیگر کمک کنیم.

image/svg+xml