همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

زرین‌پال | ZarinPal

زرین‌پال به عنوان بهترین شرکت پرداخت آنلاین, مجموعه‌ای کامل از خدمات پرداخت را نیز ارائه می‌دهد.

معرفی شرکت زرین‌پال

زمانی که پرداخت آنلاین در ایران پدیده‌ای نوپا محسوب می‌شد و گرفتن درگاه‌های پرداخت آنلاین دشواری‌های زیادی داشت، برای ایجاد یک فضای ایمن و قابل اعتماد میان فروشندگان و خریداران اینترنتی و همچنین ارائه‌ی یک درگاه پرداخت اینترنتی به سادگیِ هرچه تَمام‌تر، استارت‌آپی به نام زرین‌پال در فروردین ۱۳۸۹ متولد شد تا اولین ارائه‌دهنده‌ی درگاه پرداخت واسط در ایران شناخته شود.

اما در حال حاضر زرین‌پال فقط یک ارائه‌دهنده‌ی درگاه پرداخت اینترنتی نیست و مجموعه‌ای کامل از خدمات پرداخت محسوب میشه تا در کنار اولین شناخته شدن، به عنوان بهترین نیز شناخته شود,

ما تمام سرگرمی‌های مورد علاقه‌ی خودمون رو در کنار یکدیگر داریم.

فرهنگ کاری شرکت زرین‌پال

ما در کنار تمام سرگرمی‌ها و علایق خود مثل فیلم دیدن، موسیقی گوش دادن، بازی کردن،‌ خوردن قهوه، مطالعه‌ی کتاب، ورزش کردن و خیلی چیزهای دیگر تخصص و فعالیت‌های خودمان هم جز علاقه‌مندی‌هایمان می‌دانیم.

خوشحالیم که در زرین‌پال گروهی دور هم جمع شده‌ایم با هر سن و توانایی که در زمینه‌ی فعالیت خودمان علاقمند، حرفه‌ای و متخصص هستیم.

چیزی که از همه بیشتر اهمیت داره، اخلاق و کار تیمی بین بچه‌ها هست تا سن و تحصیلات. فقط کافیه در کار خودتون خلاق باشید و با اخلاق. ضمن اینکه لبخند و انرژی فراموش نشه :)

مزایای همکاری با شرکت زرین‌پال

محیط زرین‌پال مصداق بارز این عبارته: هیچ‌جا خونه‌ی خود آدم نمیشه!

روزی که به زرین‌پال بیایید کاملاً متوجه خواهید شد ما اینجا چقدر راحت هستیم،‌ انگار فقط از خانه‌ی خود به اتاق کارمان آمده‌ایم.

اینجا کسی سرش در لاک خودش نیست! همه با هم تعامل و همفکری دارند و با کمک به یکدیگر سعی در رشد خود و پیشرفت زرین‌پال دارند.

مطمئن باشید در راه برگشت و در تاکسی مثل دیگران کسل و خواب‌آلود نخواهید بود :)

علاوه بر این تو زرین‌پال بیشتر به جای اینکه همکار باشیم، دوست و رفیق هستیم که علاوه بر شرکت دوست داریم بیرون و تفریخ هم با هم بریم.

همه با هم تعامل و همفکری دارند و با کمک به یکدیگر سعی در رشد خود و پیشرفت زرین‌پال دارند.

image/svg+xml