همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

زانیس | Xanis

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر

زانیس مانند هیچ چیز که شما به آن فکر می‌کنید نیست. اینجا در تیم های توسعه نرم افزار زانیس مسیر رشد نیروهای متخصص با مسیر تبدیل ایده به محصول همگام و هم قدم پیش می‌رود.

معرفی شرکت زانیس

شرکت توسعه فناوری زانیس با هدف خلق بسترهای نوین و کاربردی در اکو سیستم فینتک در سال ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده است.
در این سال‌ها همواره هدف و چشم‌انداز ما خلق بسترهایی بوده تا فرآیندها در حوزه فینتک و بازارهای مالی را قابل دسترس تر و ساده تر کند. ما در زانیس با تکیه بر دانش فنی هسته اصلی شرکت اقدام به تشکیل تیم های خود سازمانده(Self organized) و خود مختار(Autonomous) نمودیم، و در این مسیر تیم هایی تشکیل شده اند که با یادگیری مداوم و اشتراک دانش و تجربه به سمت تشکیل یک تیم ممتاز حرکت می کنند و اعضای این تیم ها افرادی هستند که:
1. تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و نتیجه محور هستند.
2. در حال یادگیری مداوم هستند و به یکدیگر آموزش می دهند.
3. ایده ها را نقد می کنند نه شخص ایده دهنده را.
4. به یکدیگر اعتماد دارند و روابط بر پایه اعتماد شکل می گیرد.
5. مسئولیت وظایف خود را به عهده می گیرند و در قبال آن پاسخگو هستند.

تجربه ی همراهی با زانیس مشارکت در آینده ی کسب و کاری بی‌نظیر و بی انتهاست.

فرهنگ کاری شرکت زانیس

اگر دوست دارید در یک محیط دوستانه همراه با هم تیمی های ایده ال فعالیت کنید به زانیس بپیوندید، ما در زانیس نسل آینده شرکت های فناوری را در ایران پایه گذاری کرده ایم و این مهم را وام دار تجربیات بنیان‌گذاران زانیس در ایجاد کسب و کارهای موفق در اکو سیستم فینتک هستیم. ما با حرکت بر روی لبه تکنولوژی در زمینه توسعه نرم افزار اقدام به ایجاد محیطی نموده ایم تا در آن افراد علاوه بر یادگیری مستمر این امکان را داشته باشند تا بر روی مسائل روز دنیا کسب تجربه نماید و حتی تکنولوژی های جدید را به ما معرفی کنند تا مورد استفاده قرار بگیرد. در زانیس پایه شرکت بر اساس دورکاری بوده و این مهم همیشه برقرار خواهد بود، همچنین کلیه کارها هدف محور بوده و افراد در تیم ها، خود اهداف مورد نیاز کسب و کار را مشخص می کنند و سپس قدم های مورد نیاز برای رسیدن به این اهداف را تعیین می نمایند بنابراین روش های سنتی تایم شیت کنار رفته و عملکرد افراد با انجام تسک ها بررسی می شود.

مزایای همکاری با شرکت زانیس

ساعات کاری انعطاف پذیر امکان رشد و توسعه فردی در زمینه های مورد علاقه همکارهای با دانش و با تجربه و از بهترین ها در ایران استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و ابزار ها همکاری به صورت ریموت از هر نقطه جغرافیایی(امکان حضور در شرکت در صورت تمایل) در زانیس افراد هر لحظه در حال یادگیری هستند و دانش در میان افراد تیم به اشتراک گذاشته می شود تیم های ما در زانیس به صورت مستقل عمل می کنند و هر تیم مسئول یک محصول است و از مزایای آن بهره مند می شود در زانیس هر شخص این امکان را دارد تا تکنولوژی یا چهارچوب کاری مورد نظر خود را پیشنهاد دهد و درصورت توافق سایر اعضای تیم به فرهنگ کاری اضافه شود.

ما تو زانیس از چالش های جدید استقبال میکنیم و سعی میکنیم با استفاده از تکنولوژی های جدید و تکیه به دانش تیم های خوبمون از پسشون بربیاییم.

image/svg+xml