همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

والکس | Wallex

تاسیس در ۱۳۹۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر wallex.ir

والکس دنیایی است که تو اون همه افراد امکان خلق آینده‌ای رو دارند که همیشه تو رویاشون داشتند.

معرفی شرکت والکس

مجموعه والکس از سال 1397 با هسته اولیه متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه‌‌های شریف و تهران و با تکیه بر دانش روز در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال، فعالیت خود را آغاز نموده است. از افتخارات این مجموعه، می‌توان به جذب بیش از 20 هزار کاربر و انجام بیش از 100 هزار معامله امن پس از گذشت یک سال از فعالیت آن، دریافت جوایز گوناگون در حوزه فین تک در ایران و همچنین شرکت در نمایشگاه‌های معتبر بین المللی از جمله نمایشگاه فناوری جیتکس در دبی، اشاره نمود. در حال حاضر، مجموعه والکس با هدف افزایش رفاه کاربران در پرداخت‌های الکترونیکی در تلاش برای توسعه محصولات جدید بر بستر بلاکچین است.

هترین نکته کاری در والکس برای من جوان بودن همه ی اعضای والکس است و هیجان اینکه بر روی لبه تکنولوژی در حال فعالیت هستی و هدف شرکت فارغ از سودهی است بلکه به دنبال خلق یک آینده روشن است.

فرهنگ کاری شرکت والکس

مجموعه والکس متشکل از تیمی جوان (با میانگین سنی زیر 30 سال)، فعال، مجرب، متخصص و خلاق است که در محیطی صمیمی، دوستانه و پرانرژی در راستای رشد و توسعه خود و مجموعه با یکدیگر همکاری می‌کنند. ایجاد محیطی فعال، پرانگیزه و پرانرژی از جمله ارزش‌های سازمانی والکس است. در این مجموعه فارغ از سلسله مراتب سازمانی، افراد به دنبال کمک به یکدیگر در راستای هدفی واحد و خلق ارزش برای خود و کاربران هستند. ماموریت والکس ساختن فضایی است که کار کردن، زندگی بهتری را سبب شود. تیم ‌محور بودن، برگزاری دورهمی های دوستانه و داشتن همکارانی که اساس کار آن‌ها دوستی بوده، از جمله مواردی است که در شرکت والکس وجود دارد.

مزایای همکاری با شرکت والکس

مجموعه والکس یک ارزش مشترک دارد و آن نیز بهبود کیفیت زندگی جامعه با ارائه بهترین خدمات است و بر همین اساس، تیم والکس از بهبود کیفیت زندگی تیم خود شروع کرده است. از جمله مزایای همکاری در والکس:
1. رشد و توسعه فردی
2. امکان شرکت در کارگاه‌ های گروهی با هدف ارتقای توانمندی‌ های فردی
3. امکان شرکت در دوره‌ های آموزشی خارج از مجموعه
4. امکان شرکت در دورهمی‌ های ماهانه
5. ساعت کاری منعطف
6. کمک هزینه سفر
7. ضیافت‌های مناسبتی
8. استفاده از خدمات بیمه (تأمین اجتماعی)
9. امکان استفاده از منو غذایی رایگان (صبحانه، نهار، میان وعده)

کار کردن روی لبه فناوری یعنی این که می‌تونی دنیا رو تغییر بدی ما با هم تو والکس سعی می‌کنیم دنیا رو بهتر کنیم.

image/svg+xml