همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک | Nitech Park

تاسیس در ۱۳۸۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر nitechpark.com

یک دهه پر فرازو نشیب را طی کرده‌ایم تا امروز در مسیر قله رفیع پیشرفت، گام‌های نهایی را در کنار تیمی جوان، شایسته و حرفه‌ای سپری کنیم چرا که تاکنون با جدیت قدم برداشته‌ایم و برای روزهای ایده‌آل، بی وقفه تلاش کرده‌ایم.

معرفی شرکت مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

مرکز نوآوری تولید محتوای دیجیتالِ نیتک یک اکوسیستم کامل تولید محتوا در ایران است. با پیشرفت تکنولوژی، گسترش سرعت انتقال اطلاعات به خصوص در فضای مجازی شدت گرفته است. به همین دلیل دیگر رسانه در انحصار صاحبان آن نیست و تمام مشاغل می‌توانند برای رونق کسب و کار خود در مختصاتِ خرد و کلان به تولید و انتشار محتوای دیجیتال بپردازند. گروه شرکت های وسنی با تجربه‌ بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه، با طراحی و راه اندازی مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک تصمیم گرفت بستری تخصصی و جدید را برای تولید محتوای دیجیتال و صادرات آن در بازارهای داخلی و خارجی در شهر مشهد ایجاد کند. این گروه که از سال ۱۳۹۷ در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبائی تهران فعالیت خود را با ساخت آزمایشگاه تولید محتوا، استودیو مجهز صدا و تصویر و با همراهی تیم تخصصی تجاری‌سازی برای کمک به بازار کار و فعالان این حوزه آغاز کرده بود. مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با ایجاد زیرساختهای لازم برای تولید محتوا اعم از آزمایشگاه تولیدمحتوا، فضای کار اشتراکی، میزکارِ مجازی، مدرسه کسب و کار، استودیوهای دوبله، پادکست، موسیقی، همچنین استودیوهای تصویری شامل استودیو تلوزیونی، کروماکی و...به دنبال جذب تیم‌ها و ایده‌های جذاب در حوزه تولید محتوای دیجیتال و کسب‌وکارهای مربوط به آن است.

ما بهترین‌ها را استخدام می‌کنیم تا با شادی و نشاط در کنار استعداد و سخت‌کوشی که از ویژگی‌های بارز کارکنان ماست بتوانیم بیشترین بهره‌وری را ایجاد کنیم.

فرهنگ کاری شرکت مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

ما در مجموعه خود در تلاشیم تا افراد برای پیشرفت هر روز در مسیر یادگیری باشند و البته به این نکته پایبندیم که «خلاقیت» در انجام متفاوت کارهاست به گونه‌ای که نتیجه نهایی را به بهترین شکل میسر و ممکن سازد و در این راه آموزش و یادگیری از ارزش‌های واقعی ماست. آزادی عمل در مجموعه ما به همه افراد داده شده تا از ایده و فکرهای جدید به عمل و نتیجه برسیم و تلاش کرده‌ایم تا با توسعه مشارکت و حفظ کرامت انسانی همکاران از طریق ایجاد بسترهای لازم و تدوین آیین نامه به رشد هر چه بیشتر همکاران خود دست یابیم.

مزایای همکاری با شرکت مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

انجام کار در محیطی که در آن احساس امنیت و آسایش داشته باشیم بهترین راه کسب اعتماد به نفس برای ما است. با کار در مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با یک تیر چند نشان بزنید: بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، تسهیلات بانکی، همکاری با نیروهای متخصص و جوان، تجربه مسیرهای شغلی رو به رشد، به کارگیری تکنولوژی های روز در تمامی زمینه ها و آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران همچنین امکان تبدیل و کسر خدمت سربازی در صورت احراز شرایط وجود دارد. (امریه سربازی شرکت های دانش بنیان)

اینکه در کنار کلی همکار جوان و پر انرژی بتونی کلی ایده برای طرح‌ها و چالش‌های جدید مطرح کنی، باعث میشه هیچ وقت به این فکر نکنی که کارت تکراریه و درگیری روزمرگی شدی.

image/svg+xml