همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

وسنی | Vasni

تاسیس در ۱۳۸۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر vasni.ir

یک دهه پر فرازو نشیب را طی کرده‌ایم تا امروز در مسیر قله رفیع پیشرفت، گام‌های نهایی را در کنار تیمی جوان، شایسته و حرفه‌ای سپری کنیم چرا که تاکنون با جدیت قدم برداشته‌ایم و برای روزهای ایده‌آل، بی وقفه تلاش کرده‌ایم.

معرفی شرکت وسنی

ما در گروه شرکتهای وسنی از سال 1387 با شعار” در شبکه ما زندگی کنید” فعالیت خود را آغاز کردیم. ما مبتکر ارائه سرویس‌های ارزش افزوده صوتی با طراحی و تولید پلت فرم اختصاصی IVR در حوزه ارائه سرویس‌های صوتی بودیم تا اینکه تنها پلتفرم IVR اختصاصی طراحی سرویس‌های ارزش افزوده صوتی در ایران را تولید کنیم. ما با سابقه 10 ساله فعالیت در حوزه سرویس‌های ارزش افزوده و کسب تجربه در بخش‌های مختلف زنجیره ارزش این بازار، اکنون با توجه به توانمندی‌ها و تجربیات این شرکت در حوزه‌های گوناگون به فعالیت می‌پردازدیم که عبارتند از :
1- تأمین و تولید برنامه تلویزیونی جهت تجاری سازی سرویس‌ها
2-تجاری سازی و مدیریت فروش انواع سرویس های ارزش افزوده خود و سایر ارائه دهندگان محتوا (CP)به طرق مختلف تجاری سازی و در قالب‌های مختلف از جمله برنامه تلویزیونی، دیجیتال مارکتینگ و ….
3-تأمین و تولید محتوای لازم جهت ارائه سرویس
4-در اختیار قراردادن زیرساخت (IVR) توسعه سرویس‌های صوتی به سایر تأمین کننده محتوا در همه زمینه‌های تأمین و تولید محتوا (CP)، تعریف و ارائه سرویس (SP)، ارائه زیرساخت IVR، تجاری سازی و فروش سرویس

ما بهترین‌ها را استخدام می‌کنیم تا با شادی و نشاط در کنار استعداد و سخت‌کوشی که از ویژگی‌های بارز کارکنان ماست بتوانیم بیشترین بهره‌وری را ایجاد کنیم.

فرهنگ کاری شرکت وسنی

فرهنگ سازمانی ما، محیط کاری ما را به عرصه‌ای برای کارآفرینی و خلاقیت تبدیل کرده تا سرمایه‌ی ارزشمند انسانی گروه شرکت های وسنی را در کنار یکدیگر نگه‌ دارد لذا تعهد به تجربه‌های کسب شده پیشین و تلاش برای کسب نوآوری‌های جدید باعث پیشروی و تمایز ماست . ما در مجموعه خود در تلاشیم تا افراد بتوانند هر روز یاد بگیرند و پیشرفت کنند البته به این موضوع پایبندیم که خلاقیت در انجام متفاوت کارهاست به گونه‌ای که نتیجه نهایی را به بهترین شکل میسر و ممکن سازد و در این راه آموزش و یادگیری از ارزش‌های واقعی ماست. اتفاق و آزادی عمل در مجموعه ما به همه افراد داده شده تا از ایده و فکرهای کارکنان به عمل و نتیجه برسیم و تلاش کرده‌ایم تا با توسعه مشارکت و حفظ کرامت انسانی همکاران از طریق ایجاد بسترهای لازم و تدوین آیین نامه به رشد هر چه بیشتر همکاران خود دست یابیم.

مزایای همکاری با شرکت وسنی

بهترین راه کسب اعتماد به نفس برای ما انجام کار در محیطی است که در آن احساس امنیت و آسایش کنیم...
با همکاری با گروه شرکت های وسنی با یک تیر چند نشان بزنید:
بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی
استتفاده از تسهیلات بانکی
امکان تبدیل و کسر خدمت سربازی در صورت احراز شرایط وجود دارد. (امریه سربازی شرکت های دانش بنیان)
همکاری با نیروهای متخصص و جوان
تجربه مسیرهای شغلی رو به رشد
بکارگیری تکنولوژی های روز در تمامی زمینه فعالیت شرکت از جمله موضوعات فنی و نرم افزاری
آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران

اینکه در کنار کلی همکار جوان و پر انرژی بتونی کلی ایده برای طرح‌ها و چالش‌های جدید مطرح کنی، باعث میشه هیچ وقت به این فکر نکنی که کارت تکراریه و درگیری روزمرگی شدی.

image/svg+xml