همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توسعه و نوآوری شهر | Tosse e Va Noavari Shahr

معرفی شرکت توسعه و نوآوری شهر

در دنیای رو به پیشرفت امروز، سازمان هایی در عرصه تولید موفق هستند که کیفیت، خلاقیت و نوآوری را هدف اصلی خود قرار داده و در تغییرات محیطی و شرایط نامساعد اقتصادی، بهترین عملکرد را ارائه دهند.

معرفی شرکت توسعه و نوآوری شهر

شرکت توسعه و نوآوری شهر در سال 1389 با بهره‌گیری از تجارب و الگوهای موفق سایر بانک‌ها و نظر خبرگان حوزه فناوری اطلاعات کشور با آرمان توسعه برای زندگی بهتر توسط بانک شهر تأسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت به ‌عنوان بازوی اجرایی نرم‌افزاری بانک شهر، در زمینه ارائه خدمات نرم‌افزاری، پوشش پیشخوان‌های شهرنت و گسترش ارائه خدمات پرداخت دیجیتالی بانکی فعالیت می‌کند. شرکت توسعه و نوآوری شهر در اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات و با هدف تأمین نیازمندی‌های گسترده حوزه فناوری اطلاعات و همچنین خلق محصولات خلاقانه در حوزه بازار بانکداری الکترونیکی و صنعت پرداخت در سال 1389 تأسیس گردیده و با شعار تمایز در خدمت و با بهره‌گیری از تجارب و الگوهای موفق صاحبان نام در صنعت بانکداری و خبرگان حوزه فناوری اطلاعات فعالیت و بخش عمده‌ای از خدمات جدید و نوآورانه در حیطه بانکداری را مبتنی بر ابزارهای فناوری اطلاعات با محوریت سه حوزه مهم بانکی‏، فناوری و شهری طراحی و پیاده سازی نموده است. در حال حاضر بیش از ۸۰۰ نفر پرسنل و کارشناس فنی، با تخصص‌های متنوع در راستای خلق ارزش در کسب‌وکار مشتریان مشغول به فعالیت هستند.

فرهنگ کاری شرکت توسعه و نوآوری شهر

بدون تردید حفظ اهداف و همسویی با تحولات و چالش‌های پیش رو، نیازمند نگرش کلی به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقا مسیر کمی و کیفی محصولات و بهره گیری از دانش و فناوری های نوین است.

فرهنگ کاری شرکت توسعه و نوآوری شهر

ما برآنیم تا با حداکثر بهره‌برداری از توانایی‌های خود از جمله دانش، تخصص و خلاقیت سرمایه انسانی شرکت، با طراحی سامانه‌های نرم‌افزاری و راه‌اندازی خدمات و محصولات نوین بانکی، مسیر بانک شهر را برای تحول و راه‌اندازی بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات فناورانه نوین مالی هموار نماییم. همچنین با تامین زیرساخت‌های لازم، امکان مشارکت شرکت‌ها، موسسات و اشخاص نوآور در تکمیل خدمات مورد نیاز مشتریان بانک را فراهم آورده و زمینه‌ ساز فعالیت‌های سودآور برای شرکت باشیم. شرکت ما متحول‌سازی شعب بانک را با توسعه نئوبانک در کنار پیشخوان‌های شهرنت بر عهده می‌گیرد. تا سه سال آینده، شرکت توسعه و نوآوری شهر پیشتاز ارائه راهکارهای خلاقانه و نوآورانه در زمینه تحول دیجیتال خواهد بود. ما در افق چشم‌انداز؛ شرکتی فعال، معتبر و ممتاز در بین شرکت‌های بانکی کشور خواهیم بود و با ارائه مجموعه‌ای کامل و با کیفیت از سیستم‌های نرم‌افزاری و خدمات مشاوره، نیازهای بانک و اکوسیستم آن، از جمله خدمات شهری هوشمند را به صورت کامل پوشش خواهیم داد.

مزایای همکاری با شرکت توسعه و نوآوری شهر

خدمات رفاهی کارکنان شامل کلیه خدماتی است که کارفرما یا سازمان و یا یک شرکت می‌تواند فراهم کند تا میزان رفاه کارمندان یک مجموعه را بالا برد. این خدمات طیف وسیعی از امکانات از جمله: فراهم کردن امکانات آموزشی، رسیدگی به امور مربوط به سلامت جسمی و روحی کارکنان، تامین امکانات لازم برای تهیه اقلام و مایحتاج زندگی روزانه کارکنان را شامل می‌شود که این شرکت همواره سعی نموده است تا امکانات رفاهی را به بهترین نحو ارائه دهد. بنابراین به طور کلی می‌توان مزایای شرکت را به شرح زیر اعلام نمود: خدمات درمانی، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه بیکاری، بازنشستگی، بیمه تکمیلی و دندانپزشکی، مرخصی استحقاقی و استعلاجی، مرخصی بدون حقوق، مزایای مناسبتی ملی و مذهبی مانند تولد همکاران و...

مزایای همکاری با شرکت توسعه و نوآوری شهر

بر این باوریم که در دنیای پرشتاب امروز سازمان هایی در عرصه رقابت باقی خواهند ماند که انعطاف پذیری و واکنش مناسب در مقابل تغییرات را بعنوان بخشی از استراتژی های کسب و کار خویش لحاظ نمایند.

image/svg+xml