همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توسعه و نوآوری شهر | Tosse e Va Noavari Shahr

معرفی شرکت توسعه و نوآوری شهر

در دنیای رو به پیشرفت امروز، سازمان هایی در عرصه تولید موفق هستند که کیفیت، خلاقیت و نوآوری را هدف اصلی خود قرار داده و در تغییرات محیطی و شرایط نامساعد اقتصادی، بهترین عملکرد را ارائه دهند.

معرفی شرکت توسعه و نوآوری شهر

شرکت توسعه و نوآوری شهر در سال 1389 با بهره‌گیری از تجارب و الگوهای موفق سایر بانک‌ها و نظر خبرگان حوزه فناوری اطلاعات کشور، با آرمان توسعه برای زندگی بهتر، توسط بانک شهر، تاسیس گردیده و طی شماره 398839 مورخ 23/12/1389 روزنامه رسمی، در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت تجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع شرکت ارائه خدمات، محصولات و راه‌حل‌های فناوری اطلاعات و انفورماتیک شامل توسعه و نگهداری سیستم اتوماسیون خدمات مرکز داده، مشاوره خرید و فروش تجهیزات، صادرات و واردات کالاهای بازرگانی در این حوزه، انجام فعالیت‌های پیمانکاری برای موسسات مالی (بانک‌ها، بیمه، صرافی و لیزینگ) مجاز کشور در خصوص مدیریت و توسعه انواع مسیرها و ابزارهای الکترونیکی مدیریت مراکز ارتباط مشتریان و مراکز تماس بازاریابی غیرهرمی و غیرشبکه‌ای و غیرالکترونیکی، ایجاد و توسعه بسترهای مورد نیاز برای ارائه سرویس‌های پرداخت الکترونیکی توسط بانک‌ها و موسسات مالی مجاز و تجارت الکترونیکی غیرهرمی و غیرشبکه‌ای در بازار داخلی و بین‌المللی، توسعه بستر فنی برای گسترش خدمات انواع کارت مانند کارت پول، کارت نقدی، کارت اعتباری و کارت‌های فروشگاه توسط بانک‌ها و موسسات مالی مجاز، ارائه خدمات در حوزه جذب و مدیریت مشتریان و موسسات مالی، انجام هر نوع سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور و همچنین تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، فعالیت در زمینه شبکه‌های رایانه‌ای مخابراتی پس از اخذ مجوزهای لازم است.

فرهنگ کاری شرکت توسعه و نوآوری شهر

بدون تردید حفظ اهداف و همسویی با تحولات و چالش‌های پیش رو، نیازمند نگرش کلی به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقا مسیر کمی و کیفی محصولات و بهره گیری از دانش و فناوری های نوین است.

فرهنگ کاری شرکت توسعه و نوآوری شهر

ما برآنیم تا با حداکثر بهره‌برداری از توانایی‌های خود از جمله دانش و تخصص و خلاقیت سرمایه انسانی شرکت، با طراحی سامانه‌های نرم‌افزاری و راه‌اندازی خدمات و محصولات نوین بانکی، مسیر بانک شهر را برای تحول و راه‌اندازی بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات فناورانه نوین مالی هموار نماییم. همچنین با فراهم‌کردن زیرساخت‌های لازم، امکان مشارکت شرکت‌ها و موسسات و اشخاص نوآور در تکمیل خدمات مورد نیاز مشتریان بانک را فراهم آورده و زمینه‌های فعالیتی سودآور را برای شرکت فراهم‌ کنیم. شرکت ما متحول‌سازی شعب بانک را با توسعه نئو بانک در کنار باجه‌های شهرنت بر عهده می‌گیرد. تا سه سال آینده، شرکت توسعه و نوآوری شهر پیشتاز ارائه راهکارهای خلاقانه و نوآورانه در زمینه تحول دیجیتال خواهد بود. ما در افق چشم‌انداز؛ شرکتی فعال، معتبر و ممتاز در بین شرکت‌های بانکی کشور خواهیم بود و با ارائه مجموعه‌ای کامل و با کیفیت از سیستم‌های نرم‌افزاری و خدمات مشاوره، نیازهای بانک و اکوسیستم آن، از جمله خدمات شهری هوشمند را به صورت کامل پوشش خواهیم داد.

مزایای همکاری با شرکت توسعه و نوآوری شهر

در واقع خدمات رفاهی کارکنان را می توان کلیه خدماتی که کارفرما یا سازمان و یا یک شرکت می تواند ارائه کند تا میزان رفاه کارمندان یک مجموعه را بالا ببرد. این خدمات طیف وسیعی از امکانات از قبیل فراهم کردن امکانات آموزشی ، رسیدگی به امور مربوط به سلامتی جسمی و روحی کارکنان و یا تامین امکانات لازم برای تهیه اقلام لازم و مایحتاج زندگی روزانه کارکنان را شامل می شود و برای ارائه این خدمات روش های مختلفی وجود دارد. بنابراین به طور کلی می توان مزایای شرکت را به شرح زیر اعلام نمود:
خدمات درمانی، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه بیکاری، بازنشستگی، بیمه تکمیلی و دندانپزشکی، مرخصی استحقاقی و استعلاجی، مرخصی بدون حقوق، مزایای مناسبتی ملی و مذهبی مانند تولد همکاران و ...

مزایای همکاری با شرکت توسعه و نوآوری شهر

بر این باوریم که در دنیای پرشتاب امروز سازمان هایی در عرصه رقابت باقی خواهند ماند که انعطاف پذیری و واکنش مناسب در مقابل تغییرات را بعنوان بخشی از استراتژی های کسب و کار خویش لحاظ نمایند.

image/svg+xml