همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تدبیرگستران بهینه ساز | TGBS Co

تاسیس در ۱۳۷۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر tgbsco.com

معرفی تدبیرگستران بهینه ساز

گروه شرکت‌های دانش‌بنیان تدبیرگستران و بادبادک هفت آسمان، از مجموعه شرکت‌های پیشرو، خلاق، خوش‌ایده و موفق در حوزه فناوری اطلاعات در ایران و خاورمیانه است. حضور تاثیرگذار و مستمر این شرکت در عرصه توسعه راهکارهای دیجیتال با محوریت تلفن همراه و نیز ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، ازجمله ویژگی‌های مثبت در رزومه تدبیرگستران است. تدوین استراتژی‌های برتر در حوزه گسترش کسب و کار در قالب تولید و معرفی نرم‌افزارهای تلفن همراه، از جمله خدمات تخصصی این مجموعه است.

طراحی، اجرای فنی و ارائه پروژه‌های موفقی همچون مارکت اندرویدی ایران اپس، سرویس کلیپ‌های کوتاه آموزشی و سرگرمی کلیپو، سرویس اخبار ورزشی مدال، اپلیکیشن‌های پرداخت تاپ (بانک پارسیان)، سه سوت (بانک پاسارگاد) و اپلیکیشن طنز آشنا که شامل ویدیوهای کوتاه از ادبیات طنز ایران و جهان است (به روایت جناب آقای دکتر الهی قمشه‌ای)، تنها گوشه‌ای از رزومه مستدل و قوی تدبیرگستران در سال‌های اخیر است. حضور قدرتمند، موفق و پرشور در نمایشگاه های متعدد و دریافت جوایز متنوع و کسب نشان عالی سرآمد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر دستاورد‌های تدبیرگستران در سال گذشته بوده است.

رضایت شغلی همکاران مجموعه، یکی از اولویت‌های کاری واحد توسعه سرمایه انسانی و از دغدغه‌های مدیریت مجموعه تدبیرگستران به شمار می‌آید.

محیط کاری دوستانه و صمیمانه با تکیه بر کار تیمی و خرد جمعی از مزیت‌های تدبیرگستران بهینه ساز است.

فرهنگ کاری تدبیرگستران بهینه ساز

خانواده بزرگ تدبیرگستران، دارای افق نگاهی پر بصیرت و اهدافی بزرگ است که برای رسیدن به آن، تلفیقی از تجربه و دانش تخصصی را سرلوحه خود قرار داده است.

جوانان باانگیزه به همراه مدیرانی با تجربه و دانش جهانی دور هم جمع شده‌ایم تا فصلی جدید در ارتباط با کسب و کار و فناوری‌های نوین را تجربه کنیم.

رضایت شغلی همکاران مجموعه، یکی از اولویت‌های کاری واحد توسعه سرمایه انسانی و از دغدغه‌های مدیریت مجموعه تدبیرگستران به شمار می‌آید.

فرهنگ یادگیری گروهی، مسئولیت‌پذیری، دلسوزی و خوش‌فکری از ویژگی‌های همکاران این مجموعه است.

فرهنگ یادگیری گروهی، مسئولیت‌پذیری، دلسوزی و خوش‌فکری از ویژگی‌های همکاران این مجموعه است.

مزایای همکاری با تدبیرگستران بهینه ساز

کارکنان گروه شرکت‌های دانش‌بنیان تدبیرگستران و بادبادک علاوه بر برخورداری از حقوق و مزایا و بیمه تامین اجتماعی از مزایای ذیل نیز برخوردار می‌باشند:

-دریافت پاداش بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد

-شرکت در تفریحات گروهی و دورهمی‌های صمیمانه که به منظور سلامت، شادابی و حفظ همبستگی میان هیئت مدیره و کارکنان برگزار می‌شود.

-امنیت شغلی بالا و هموار بودن مسیر ارتقاء شغلی، شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی

-وجود محیط کاری دوستانه و صمیمانه با تکیه بر کار تیمی و خرد جمعی ،امکان کسب تجربیات ارزشمند و دنبال کردن ایده‌های جدید

image/svg+xml