همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اسمارت بیست | Smart Bist

شادی و نشاط در کنار رعایت استانداردها و نظم باعث بهره‌وری بیشتر برای هر فرد حتی در زندگی شخصی می‌شود. ما توانسته ایم با انجام متناوب کارها و برنامه ی روزانه صحیح آسان تجارت را به خانه اول خود تبدیل کنیم.

معرفی شرکت اسمارت بیست

اسمارت بیست در سال 1397 بعد از یک کارنامه موفق 9 ساله و در حال رشد توسط مدیران جوان این شرکت، در صنعت سیستم‌های آی‌تی و تجهیزات حفاظتی و الکترونیکی پایه گذاری شد . داشتن محیطی شاداب و منظم ، همکارانی متعهد، مسئولیت‌پذیر و خلاق جزء اصول و ارزش‌های ما هستند. همانطور که از اسم ما پیداست در حال برنامه ریزی و پایه گذاری تجارتی آسان برای خود همکاران و مشتریانمان هستیم.

از ابتدای حضور در این صنعت تا به حال، هر روز در حال رشد و توسعه بوده‌ایم چرا که هدف گذاری درست، جدیت در مسیر رسیدن به خواسته‌ها و عدم توجه به موانع توانسته روزهای ایده‌ال را بسازد و همچنان مسیر را برای رشد واضح‌تر میبینم.

فرهنگ کاری شرکت اسمارت بیست

آموزش و یادگیری از ارزش‌های واقعی اسمارت بیست است خلاقیت در انجام متفاوت کارها به گونه‌ای که نتیجه نهایی را میسر و ممکن سازد، اتفاق و آزادی عملی است که در آسان تجارت به همه افراد داده شده تا از ایده و فکرهای کارکنان به عمل و نتیجه برسیم. توجه و پایبندی راسخ به درستی و احترام بین اعضا و پایبندی به اصول تجارت بر مبنای احترام و مسئولیت‌پذیری و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و مناسب برای داشتن مشتریان خوشحال‌تر و تاکید بر فرهنگ مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع از مهمترین ارکان اخلاقی اسمارت بیست است.

مزایای همکاری با شرکت اسمارت بیست

مجموعه اسمارت بیست به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح در صنعت سیستم‌های امنیتی، محیط بسیار مناسبی را برای پذیرش استعدادهای جوان و خلاق فراهم آورده است و کار در محیط بدون تبعیض که تنها زمینه پیشرفت فرد را در تخصص، تجربه، پشتکار و احترام به همکاران و مشتریان و رعایت قوانین و مقررات شرکت میداند . بیمه بعد از مراحل آزمایشی، پاداش بر اساس عملکرد کاری هر فرد، حضور در روزهای پنجشنبه یک هفته در میان، برگزاری اردوهای دسته جمعی، دیدن فیلم و تئاتر به همراه همکاران، ساعات نهاری و زمان‌های استراحت و بازی تعریف شده از جمله مزایای شرکت اسمارت بیست است.

تعهد در هر چیز باعث رشد و رسیدن به نتیجه می‌شود. ما بر این باوریم که می‌توانیم با داشتن تعهد به تخصص هم برسیم پس عدم دانش کافی در کار ما جایی برای نگرانی ندارد، چرا که با تعهد به یادگیری می‌توانیم باهم انجامش دهیم.

image/svg+xml