همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تکران | Techran

شرکت تکران، گروهی از نخبگان و متخصصین جوان در عرصه فناوری اطلاعات را گرد هم آورده است تا با بهره گیری از تخصص و دانش روز، بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • شهاب جعفری مدیرعامل

    تکران جایی است که شما می توانید معنای کارگروهی و پیشرفت در کار را به واقع تجربه نمایید. شرکت تکران محیطی امن، دوستانه، مدرن و پر از انگیزه را برای دستیابی به اهداف فراهم می کند.

  • سیدکورش نعلینی مدیر فنی

    تکران یکی از بهترین گزینه‌ها برای متخصصین با تجربه‌ای است که تجارب غنی گذشته خود را اکنون در محیطی جوان، انعطاف پذیر و آینده‌دار به کار گیرند، ما مشتاقانه پذیرای تجارب ارزنده متخصصین هستیم تا با توانمندی‌هایی که داریم آنها را به ارزش‌های بزرگتری بدل کنیم.

  • زهرا صفی خانی طراح ارشد گرافیک

    درک عمیق از دغدغه‌های پرسنل و قرار دادن مولفه اخلاق در صدر ارزش‌های شرکت باعث شد احترام قابل ملاحظه‌ای نسبت به این مجموعه داشته باشم. همچنین انجام پروژه‌های به روز با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های دنیا، باعث القاء حس پویایی و پیشرفت در پرسنل می‌شود.

خانواده تکران، خانواده‌ای جوان، مستعد و متخصص در زمینه فناوری اطلاعات است که با بهره گیری از دانش و تخصص روز و همچنین انگیزه‌های فراوان خود، همواره به دنبال ارائه خدمات برتر و متفاوت تر به مشتریان است.

image/svg+xml