همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تالار بورس | Talar Bourse

پشت صحنه‌ی کیفیت خدمات تالار بورس، همکاران خلاق ما هستند که همواره بدون هیچ محدودیتی ایده‌ها و راه‌کارهایشان را برای رشد و شکوفایی خودشان و خدمات شرکت بروز داده‌اند و اینجا فضا برای همه و هر نوع پیشرفتی، باز است.

معرفی شرکت تالار بورس

مجموعه تالار بورس، از سال ۱۳۸۳، در حوزه آموزش بورس اوراق بهادار فعالیت دارد و در این زمینه آموزش‌های متنوعی را ایجاد کرده است. هم اکنون بیش از ده هزار دانشجو، از طریق دوره‌های آموزشی تالاربورس به سرمایه‌گذاری در بورس می‌پردازند.

آموزشگاه تالار بورس محیطی گرم و صمیمی است که در آن می‌توانید بدون استرس‌های رایج در محیط‌های کاری مشابه از کارتان و معاشرت با همکارانتان لذت ببرید.

فرهنگ کاری شرکت تالار بورس

محیط کاری:
تالار بورس محیطی دوستانه و بدون استرس است و با رعایت دیسیپلین‌های سازمانی، از کار کردن کنار هم لذت می‌بریم.
کار تیمی:
همکاران ما تمام انرژی­شان را برای پیشرفت خود و سایر اعضای تیم تالار بورس به‌کار می‌برند و می­‌دانند که موفقیت شغلی آن­‌ها نتیجه موفقیت تک­‌تک اعضای تیم و شرکت است.
خلاقیت و ایده‌پردازی:
ما در تالار بورس از ایده‌های جدید استقبال می‌کنیم و معتقدیم موفقیت تالار بورس، نتیجه خلاقیت همکاران ماست.
آموزش و یادگیری:
واحد منابع تالار بورس، بر اساس نیازهای شغلی، استعداد و علاقه هریک از همکاران، دوره‌های آموزشی مناسبی را جهت ارتقاء تمامی افراد در نظر می‌گیرد.
به‌روز هستیم: همه‌ اعضای تالار بورس در هر واحدی، دائما خود را به‌روز نگه می‌دارند. هر شخصی در شغل خود، از اخبار و دستاوردهای روز ایران و جهان مطلع است و از جدیدترین متد و تکنولوژی‌‌ها، برای پیشبرد کار خود استفاده می‌کند.

مزایای همکاری با شرکت تالار بورس

در تالار بورس، شما تجربه حضور در یک محیط کاری به روز در سطح بین‌المللی را خواهید داشت. ما به جز مهارت‌های فنی، به روحیات و شخصیت افراد هم اهمیت می‌دهیم. از این رو اعضای تیم تالار بورس، افرادی پرانرژی و با انگیزه هستند و شما تجربه کار کردن در کنار همکارانی فوق‌العاده را خواهید داشت. حقوق دریافتی هریک از همکاران ما با توجه به توانایی‌های او تعیین می‌شود و هریک از اعضای تیم، از پاداش‌های فصلی مناسب برخوردار خواهند شد. امکان رشد و پیشرفت برای همه اعضای تالار بورس فراهم است و تمام همکاران ما با شرکت در دوره‌های آموزشی، می‌توانند خود را ارتقاء دهند.

تالار بورس به من آموخت که با انگیزه و تلاش و پشتکار، هیچ موفقیتی غیر ممکن نیست و با حمایت جمع همکاران، امکان پیشرفت همه جانبه برای همه اعضای تیم فراهم است.

image/svg+xml