همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه تک سامان هور | Taksaman

تاسیس در ۱۳۸۵ تولید و صنایع ۱۱ تا ۵۰ نفر taksaman.com

معرفی گروه تک سامان هور

گروه تک سامان هور در سال 1385 تاسیس شد و در ابتدا تمرکز خود را بر فعالیت‌های مشاوره بازاریابی و فعالیت‌های بازرگانی (در حوزه ساختمان و بالاخص بلوک‌های سبک بتنی) قرارداد.

در سال 1389 اقدام به راه‌اندازی واحد بلوک‌زنی متحرک نمود که نهایتا در مهر ماه 90 موفق گردید دو خط تولید بلوک‌های سبک بتنی را به صورت همزمان راه‌اندازی نماید. به فاصله کوتاهی در آبان 91 اقدام به راه‌اندازی خط سوم بلوک‌زنی (سیستم ثابت نیمه‌اتومات با تکنولوژی کشور ترکیه) نمود و سپس در سال 93 خط چهارم بلوک‌زنی (سیستم ثابت نیمه‌اتومات ترکیه‌ای) را راه‌اندازی نموده و به بهره‌برداری رساند.

در حال حاضر شرکت تولید 8 میلیون قطعه در سال را دارا می باشد و در این صنعت یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی کشور به شمار می رود. گروه تک سامان هور در سال 1395 نسبت به تاسیس واحد IT اقدام نمود و در این خصوص قصد ارائه خدمات بازاریابی و تبلیغاتی به جامعه هدف ساختمان را دارد.

ما در تک سامان اعتقاد داریم مشتریان فارغ از نقش مشتری بودنشان انسان‌هایی دارای ذهن، قلب و روح می‌باشند و لذا برای تامین کامل نیاز آنان بایستی به تاثیرات مختلف عوامل گوناگون دقت نمود.

گروه تک سامان هور اعتقاد دارد تنها از طریق ایجاد فایده برای همه گروه‌های ذینفع سازمان می‌توان به توسعه دست یافت.

فرهنگ کاری گروه تک سامان هور

صداقت همیشه اثر بخش‌تر است. این جمله معروف سرلوحه بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات در گروه تک سامان هور می‌باشد.

توجه به نیاز مشتری و تهیه پاسخ منطقی به این نیاز از طریق ارائه خدمات و محصولات با سطحی بالاتر از استانداردهای رایج يک شیوه معمول و بخش عجین شده با فرهنگ سازمانی این شرکت می‌باشد.

ما در تک سامان اعتقاد داریم مشتریان فارغ از نقش مشتری بودنشان انسان‌هایی دارای ذهن، قلب و روح می‌باشند و لذا برای تامین کامل نیاز آنان بایستی به تاثیرات مختلف عوامل گوناگون دقت نمود.

در حال حاضر شرکت تولید 8 میلیون قطعه در سال را دارا می‌باشد و در این صنعت یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی کشور به شمار می‌رود.

مزایای همکاری با گروه تک سامان هور

گروه تک سامان هور اعتقاد دارد تنها از طریق ایجاد فایده برای همه گروه‌های ذینفع سازمان می‌توان به توسعه دست یافت. این گروه‌ها شامل مشتریان، کارکنان، سهام‌داران و شرکای کلیدی می‌باشند.

به همین دلیل کلیه پرسنل پس از دوره آزمایشی کوتاه حداکثر 20 روزه بیمه شده و از کلیه مزایای قانونی آن بهره‌مند خواهند شد. گروه تک سامان به منظور مشارکت هر چه بیشتر پرسنل سیستم پرداخت Accord Base را به عنوان جبران خدمات پرسنل پایه‌ریزی نموده و اجرا می‌نماید.

image/svg+xml