همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تدبیر پرداز | Tadbir Pardaz

در حال حاضر افتخار اين را دارم در در كنار همكارانى فعاليت كنم كه با روحيه وتلاشگرى خود ما را در مسير رشد وترقى هدايت مى كنند. ما اعتقاد داریم که "تدبیر بهترین است و به دنبال بهترین هاست"

معرفی شرکت تدبیر پرداز

تدبیرپرداز به عنوان اولین توسعه دهنده نرم افزارهای بازار سرمایه به دنبال بهترین هاست.
ما از سال 79 کار خود را آغاز کرده ایم و هم اینک این خانواده مجرب 120 نفره به عنوان لیدر فناوری، می رود تا در راستای ماموریت و چشم انداز خود، داستان دیگری را رقم بزند. ما در این تجربه با تکیه بر ارزشهای بنیادین خود، همواره به رویکرد های زیر وفادار مانده ایم:
1-استفاده از مناسب ترین فناوریها با تکیه بر سه اصل سرعت،کاربری آسان و امنیت
2-جلب اعتماد و حفظ منافع مشتریان با پاسخگویی دقیق و به موقع
3-یادگیری سازمانی در محیطی دوستانه، صمیمی و پویا

در تدبیر پرداز همواره تلاش داشته ایم که بیش از تکیه بر توانمندی‌های تکنولوژیکی همکاران، رعایت اخلاق و توجه به ارزش‌های انسانی را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار دهیم.

فرهنگ کاری شرکت تدبیر پرداز

ما درخانواده تدبیر پرداز با تکیه بر ارزشهای خود شامل: اتکال و اعتماد به خداوند، مشتری مداری، حرفه ای گری و سلامت کسب و کار، نشاط و صمیمیت، صداقت و کرامت انسانی، خلق ارزش افزوده، دانش محوری و خلاقیت، در تلاش هستیم، فرصت رشد و شکوفایی اندیشه‌ها و خلاقیت را برای افراد توانمند و متخصص، فراهم آوریم.کارکنان تدبیرپرداز با ارزش‌ترین دارایی شرکت هستند. فضای خودمانی و به دور از آلایش‌ تدبیرپرداز ارتباط بین کارمندان و مدیران را آسان می نماید و محیط سازمان را به محیطی گرم و صمیمی تبدیل می کند. حرکت بر مرز تکنولوژی، آموزش مداوم و تلاش برای عالی بودن، ارزشمند ترین اهداف سازمان ما می باشند.

مزایای همکاری با شرکت تدبیر پرداز

در تدبیرپرداز شما می‌توانید: تعادل بین کار و زندگی را تجربه کنید بویژه که امکان دور کاری برای همه سطوح شرکت فراهم شده است.
می‌توانید طیف وسیعی از تخصص‌ها و محصولات مرتبط با بازار سرمایه را درکنار هم ببینید و تجربه متفاوتی از ترکیب فناوری و محصولات بازار سرمایه کسب کنید.
می‌توانید در فضایی مدرن و زیبا به فعالیت بپردازید که فضایی برای استراحت و بازی در کنار صبحانه دلپذیر و میان وعده های سالم و دلچسب برای شما فراهم شده است.
می‌توانید از حمایتهای شرکت در کلیه مسائل زندگی اطمینان خاطر داشته باشید.
تعهدات ما همیشه پابرجا و برای هر شخص و در هر شرایطی ثابت‌اند. حقوق به موقع، بیمه و بیمه‌ی تکمیلی مزایای ما نیستند. در اصل حق شما و وظیفه‌ی ما هستند.
اگر امنیت شغلی و ثبات کاری از اولویت های شماست تدبیر پرداز جای شماست.
می‌توانید استقلال عمل و دیده شدن را احساس کنید

به نظر من همه تدبیریها درجه یک و ممتاز هستند و من به همکاری با آن‌ها افتخار می‌کنم.

image/svg+xml