همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

موسسه خدمات مالی تدبیر حساب | Tadbir Hesab

تاسیس در ۱۳۹۱ مالی و اعتباری ۱۱ تا ۵۰ نفر TadbirHesab.com
معرفی شرکت تدبیر حساب

صداقت و خلاقیت دو ارزش هست که ما با هم در تدبیر حساب تجربش میکنیم و یاد میگیریم چطور با خدمات با کیفیت به مشتریانمون ارزشی رو اضافه کنیم و دغدغه دای را کم کنیم .

معرفی شرکت تدبیر حساب

تدبیر حساب؛ خلاق ترین موسسه ارائه خدمات حسابداری در ایران است و حاصل استفاده از کارشناسان خبره در کنار ارائه خدمات متمایز و مسئولیت‌پذیری است که سه رکن اصلی تدبیر حساب را تشکیل می‌دهند. کسب‌وکارها باتوجه به زمینه کاریشان به خدمات حسابداری متنوعی نیاز دارند که در عین اهمیت؛ بسیار پرهزینه و زمانبرند. تدبیر حساب با تکیه به کارشناسان خبره و مجرب اقدام به ارائه جامع‌ترین و کامل‌ترین خدمات حسابداری به کسب‌وکارها می‌کند. چشم انداز تدبیر حساب تبدیل شدن به مجموعه ای شناخته شده و حرفه ای در حیطه خدمات مالی و حسابداری در سطح خاورمیانه است.

فرهنگ کاری شرکت تدبیر حساب

فضای کار تدبیر حساب به گونه ایست که اگر شما آدم با انگیزه و پر تلاشی باشید و توی هر سطحی بخواهید پیشرفت کنید ، یه قدم از شما جلوتر خواهد بود و بیش از چیزی که انتظار دارید در اختیار شما قرار خواهد داد.

فرهنگ کاری شرکت تدبیر حساب

رسیدن به قله های موفقیت هدف و آرزوی تمام مدیران و صاحبان کسب و کار است. اما رسیدن به این قله هرگز راحت و هموار نبوده و باید از راه های سخت و ناهموار گذر کرد. این محقق نخواهد شد مگر با تکیه بر دانش متخصصین و کمک گرفتن از افراد صاحب تجربه . هرکت در مسیر دشوار رفع چالش های حسابداری و مالیات کسب و کارها و رسیدن به نقطه آرامش یکی از مهمترین قله های موفقیت سازمانی می باشد. تیم مشاوران با تجربه تدبیر حساب در تمام طول مسیر در کنار شما خواهند بود و با نقشه را دقیق راه حل های مناسب قدم به قدم ، شمارا تا رسیدن به قله هدایت و همراهی خواهند کرد.

مزایای همکاری با شرکت تدبیر حساب

ما همواره ارائه خدمتی با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری را وظیفه اصلی خود می‌پنداریم و سعی می‌کنیم با توجه کردن به نیازها و شرایط مشتریان درک درستی از وضعیت ایشان حاصل کنیم تا بتوانیم نقشه راه مناسبی را برای حل مشکلات مشتریانمان ارائه کنیم. بنابراین ارزش اصلی تدبیر حساب مشتری مداری است. گزارش های حسابداری به موقع، کامل و قابل اتکا به مانند چراغی در مسیر حرکت شرکت و بزاری برای تصمیم گیری مدیران می باشد . از سوی دیگر با تغییرات سریع شرایط و موقعیت های کسب و کار در دوران فعلی ، واحد حسابداری شرکت ها نیز میبایست همگام با این تحولات نحوه اجرا و گزارشات خورد را تغیرر دهد. به همین سبب موسسه تدبیر حساب با ارائه خدمات حسابداری و مشاوره راهنمای شما در این امر خواهد بود.

مزایای همکاری با شرکت تدبیر حساب

در تدبیر حساب به روز ، برجسته و متمایز خواهید بود.

image/svg+xml