همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

همکاران سیستم | System Group

تاسیس در ۱۳۶۶ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر www.systemgroup.net/

معرفی همکاران سیستم

همکاران سیستم در سال ۱۳۶۶ فعالیت خود را در زمینه تولید نرم‌افزارهای حسابداری تحت Dos آغاز کرد. در حال حاضر همکاران سیستم بزرگترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی با بیش از ۳۵۰۰۰ مشتری در كسب‌و‌كارهای بزرگ، متوسط و كوچك و ۱۳۰۰ نفر سرمایه‌ی انسانی است. همکاران سیستم با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌‌و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. از جمله فعالیت‌های اصلی همکاران سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌و‌کار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی

۲. ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌و‌کارهای کوچک

۳. ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی

۴. ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

۵. ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات

معرفی همکاران سیستم

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد با اعتمادبه‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا باشند.

فرهنگ کاری همکاران سیستم

در یک محیط کاری صمیمی، عضوی از یک تیم حرفه‌ای باشید.

فرهنگ کاری همکاران سیستم

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما همکاران سیستم، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم.

ممتاز بودن: می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز همکاران سیستم، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

شفافیت: سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌وکار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

وفای به تعهدات: به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کار تیمی: تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز همکاران سیستم است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

مزایای همکاری با همکاران سیستم

نگاه همکارانی‌ها به کار جدی است. افراد سخت‌کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند.

مزایای همکاری با همکاران سیستم

نگاه همکارانی ها به کار جدی است. افراد سخت کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند، مسیر توسعه خود را در همکاران سیستم پیدا خواهند کرد. ما تلاش می کنیم تا در یک محیط کاری خوب و صمیمانه فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم. در همکاران سیستم شما می‌توانید:

- بیاموزید و برای توسعه فردی خود برنامه ریزی کنید.

- مسیرهای شغلی رو به رشدی را تجربه کنید.

- به سلامتی خود توجه ویژه داشته باشید.

- ثبات کاری و امنیت شغلی را احساس کنید.

- در کنار کار از ورزش غافل نشوید.

image/svg+xml