همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اشترن ایکس تکنولوژی | TechX

تاسیس در ۲۰۲۱ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر sternx.de

اشترن‌ایکس با هدف ایجاد تحول در فناوری اطلاعات و تسهیل امنیت دیجیتال شکل گرفته و جاییه که ما با بکارگیری مدرنترین تکنولوژی‌ها و ایده‌ها، می‌تونیم فرصت توسعه فردی و حرفه‌ای داشته باشیم و در اون رشد کنیم. جایی که به ما اعتماد می‌شه تا هر چیزی را ممکن کنیم.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • صبا پردازی DevOps Engineer

    کار کردن در اشترن‌ایکس نقاط قوت زیادی داره. مثلا به من کلی فرصت یادگیری و امکان کار با آخرین تکنولوژی‌ها در زمینه دواپس رو داده. البته این پوزیشن چالش‌های خودش رو هم داره ولی به کمک همکاران برنامه‌نویس همیشه راه‌حلی برای این چالش‌ها پیدا می‌کنیم

  • ریحانه زائری توسعه‌دهنده فرانت‌اند

    من به عنوان کارآموز فرانت‌اند وارد اشترن‌ایکس شدم و الان به عنوان برنامه‌نویس ری‌اکت در حال فعالیت هستم. این مسیر شغلی برام خیلی جذابه هر چند گاهی با چالش‌های سخت هم مواجه میشم. ولی چون کارم رو دوست دارم چالش‌هاش رو هم دوست دارم.

  • امین اسدله لید تیم دیجیتال مارکتینگ

    اشترن‌ایکس به من فرصت تجربه‌های جدید رو داده و در اجرای اونها هم منو حمایت می‌کنه. در تصمیم‌گیریها نقش داریم. از نظر من، تعامل تیمی بسیار دوستانه، رفتار محترمانه چه از طرف مدیران و چه با سایر همکاران، از بارزترین نکات مثبت کار در اشترن‌ایکسه.

سیفز (Safes) یکی از محصولات جهانی شاخص ماست که والدین و مدارس با استفاده از اون علاوه بر محافظت فرزندان و دانش‌آموزان خود در برابر خطرات دنیای دیجیتال، میتونن عادات و شیوه‌ی سالم استفاده از فضای مجازی رو آموزش بدن.

image/svg+xml