همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اسنپ فود | Snappfood

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر snappfood.ir
معرفی شرکت اسنپ‌فود

اسنپ‌فود برای اولین بار تجارت الکترونیک را وارد مقوله سفارش غذا کرد.

معرفی شرکت اسنپ‌فود

اسنپ‌فود اولین و بزرگترین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران است. زودفود که در سال 1388 تاسیس شد، پس از ادغام به بدوفود و پیوستن به گروه اسنپ، کار خود را با نام اسنپ‌فود ادامه داد. اسنپ‌فود با ارائه سرویس‌ها و ویژگی‌های متنوع، زندگی را ساده‌تر کرده است. سفارش آنلاین غذا و شیرینی و خرید از سوپرمارکت تنها با چند کلیک امکان‌پذیر شده است. اسنپ‌فود طیف وسیعی از امکانات و سرویس‌ها را فراهم کرده است. در حال حاضر، علاوه بر رستوران‌ها، امکان سفارش آنلاین از شیرینی فروشی‌ها، کافه‌ها، سوپرمارکت‌ها و نانوایی‌ها هم فراهم شده است. منوهای به روز و عکس دار، تخفیف‌های جذاب روزانه، دلیوری اختصاصی اسنپ‌فود، اکسپرس، و تیم پشتیبانی قوی تنها تعدادی اندک از ویژگی‌های اسنپ‌فود هستند. اسنپفود با ارائه سرویس‌ها و ویژگیهای جدید در زمینه تجارت الکترونیک حوزه غذا، روز به روز بیشتر پیشرفت می‌کند و در حوزه کاری خود پیشرو است.

فرهنگ کاری شرکت اسنپ‌فود

در اسنپ‌فود جو دوستانه و صمیمی حاکم بوده که برقراری ارتباط و تبادل ایده را سهولت میبخشد.

فرهنگ کاری شرکت اسنپ‌فود

خانواده اسنپ‌فود، جوانانی مستعد و سخت کوش هستند که با انگیزهای وافر، هر روز به دنبال یادگیری مسائل جدید هستند.
فرهنگ سازمانی اسنپ‌فود، بر پایه احترام، دوستی، مسئولیت پذیری و پیشرفت است. جوی دوستانه و صمیمی بر شرکت حاکم است و تبادل ایده را که ضامن پیشرفت و نوآوری است، تسهیل می‌کند.
موفقیت کسب و کار به واسطه تلاش اعضای آن امکان پذیر می‌شود. در اسنپ‌فود همواره بر این مساله تاکید داریم و تلاش تیم‌ها را ارج می‌نهیم.

مزایای همکاری با شرکت اسنپ‌فود

با کار در اسنپ‌فود، در یکی از جذابترین زمینه‌های تجارت الکترونیک و در محیطی بین‌المللی مشغول به کار خواهید شد. اسنپ‌فود شرکتی جوان و پیشرو است که به تمام اعضای خود فرصت رشد و یادگیری می‌دهد. شما به عنوان یکی از نیروهای اسنپ‌فود مهارتهای جدیدی را می‌آموزید و فعالیت‌های متنوعی را انجام خواهید داد. شما با یادگیری هر روزه و امکان نمایش قابلیت‌های خود، فرصت پیشرفت و ترقی خواهید داشت. تسهیلات زیادی در مجموعه اسنپ‌فود برای کارکنان تدارک دیده شده است تا بهره وری شما تضمین شود.

مزایای همکاری با شرکت اسنپ‌فود

روند رو به رشد اسنپ‌فود به عنوان یک مجموعه، به تک‌تک اعضا فرصت پیشروی میدهد.

image/svg+xml