همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اسنپ فود | Snappfood

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر snappfood.ir

اسنپ‌فود برای اولین بار تجارت الکترونیک را وارد مقوله سفارش غذا کرد.

معرفی شرکت اسنپ‌فود

سفارش اینترنتی غذا در ايران تا قبل از راه‌اندازي سامانه‌ی اسنپ‌فود تنها یک رویا بود و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. این رويا در سال 1388 به واقعيت تبديل شد و ظرف همين مدت كم طرفداران زیادی نيز بین مردم ایران پيدا كرده است.

اسنپ‌فود اولین وب سایت ایرانی است که سفارش اینترنتی غذا را برای مردم ایران به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتي هر چه بيشتر مردم و رستورانها تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. از جمله امكانات منحصر بفرد سایت اسنپ‌فود, مشاهده منوی به روز رستورانها به همراه عکس و قیمت غذاها مي باشد.

كاربران اين سامانه قادر هستند به راحتي غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و یکی از سه روش پرداخت را تعيين و در نهايت غذای خود را تحویل بگیرند. به عبارت دیگر برای اولین بار تجارت الکترونیک وارد مقوله سفارش غذا شده و از این پس می توان غذا را هم از اين طريق سفارش داد و در محل دریافت نمود.

در اسنپ‌فود جو دوستانه و صمیمی حاکم بوده که برقراری ارتباط و تبادل ایده را سهولت میبخشد.

فرهنگ کاری شرکت اسنپ‌فود

خلق یک کسب و کار موفق با حضور نیروهای باانگیزه و مستعد امکان‌پذیر میشود. هم‌اکنون خانواده اسنپ‌فود متشکل از دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی میباشد که نقطه اشتراک آنها علاقه وافرشان به یادگیریست.

در اسنپ‌فود جو دوستانه و صمیمی حاکم بوده که برقراری ارتباط و تبادل ایده را سهولت میبخشد. در خانواده اسنپ‌فود سلامت جسمی، آرامش روحی و پیشرفت شخصی در اولویت قرار دارند.

همه اعضای خانواده اسنپ‌فود سرشار از احساس مسئولیت هستند. احترام و ارتباط موثر فضای دوستانه و پرانرژی اسنپ‌فود را به محلی فوق العاده برای خلق محصولی استثنایی تبدیل کرده است.

مزایای همکاری با شرکت اسنپ‌فود

فعالیت اسنپ‌فود در عرصه نوظهور تجارت الکترونیک، زمینه کسب دانش و فناوری نو را فراهم می نماید. به اضافه این که روند رو به رشد اسنپ‌فود به عنوان یک مجموعه، به تک تک اعضا فرصت پیشروی میدهد.

به عنوان شرکتی نوپا در اسنپ‌فود طیفی از فعالیتهای متنوع بر عهده نیروهای جوان قرار میگیرد. همکاران اسنپ‌فود کنجکاو و خلاق هستند و در تنوع فعالیتهای هرروزه مهارتهای متفاوتی را میاموزند.

نیروهای جوان و در عین حال متخصص اسنپ‌فود با نمایش قابلیتهای خود و تمرکز روی فراگیری دانشهای مورد نیاز، میتوانند پله های ترقی را طی کرده و به جایگاه سازمانی دلخواه خود دست یابند.

روند رو به رشد اسنپ‌فود به عنوان یک مجموعه، به تک‌تک اعضا فرصت پیشروی میدهد.

image/svg+xml