همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اسنپ | Snapp

تاسیس در ۱۳۹۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر snapp.ir

در اسنپ به دنبال کارمند نیستیم. ما دنبال عضو جدید خانواده بزرگ اسنپ هستیم و در انتخاب اعضای جدید بسیار دقیق و سنجیده عمل می کنیم. امیدوارم عضو بعدی خانواده اسنپ شما باشید.

معرفی شرکت اسنپ

شرکت ایده گزین ارتباطات روماک، با نام تجاری اسنپ، در سال ۱۳۹۳ راه‌اندازی شد. اسنپ فعالیت خود را با یک تیم کوچک آغاز کرد و در کمتر از چهار سال به بزرگترین سامانه هوشمند حمل‌ونقل در ایران تبدیل شد. اکنون، این سامانه با رکورد یک میلیون سفر روزانه موفق، جزء ۷ استارت‌آپ برتر دنیا در حوزه حمل‌ونقل هوشمند محسوب می‌شود. اسنپ شرکتی پیشرو و مبتنی بر داده است که از ذهن پویا و خلاق جوانان ایران قدرت می‌گیرد. ماموریت ما تبدیل شدن به مناسب‌ترین راهکار حمل‌ونقل در سراسر کشور است. از همین رو، همواره به دنبال جذب بهترین‌ نیروهای تحصیل‌کرده‌ی کشور هستیم، افرادی که دوست دارند نتیجه تلاششان باعث بهتر شدن زندگی میلیون‌ها کاربر ایرانی شود. اسنپ موفق شده است در مدت زمان کوتاهی پس از آغاز فعالیتش وارد سبک زندگی ایرانی شود و اکنون به بیش از ۱۴میلیون نفر کاربر مسافر در بیش از ۶۰ شهر بزرگ و کوچک کشور خدمات‌رسانی می‌کند. ناوگان این سامانه متشکل از ۴۰۰هزار راننده فعال، متعهد و بااخلاق است که می‌کوشند از طریق این سامانه و جابه‌جایی مسافر در سطح شهر درآمد کسب کنند.

اگر شما دوست دارید نتیجه تلاشتان در زندگی روزانه میلیون‌ها ایرانی نمود داشته باشد اسنپ بهترین گزینه در مسیر شغلی و حرفه‌ایتان است.

فرهنگ کاری شرکت اسنپ

ما در اسنپ قصد داریم سبک زندگی مردم کشورمان را تحت تاثیر قرار دهیم و با عرضه خدمات مناسب به جزء لاینفک زندگی ایرانی‌ها تبدیل شویم. برای تحقق این امر، شایستگی، میل به یادگیری، دانش، سخت‌کوشی و عشق به سازمان برایمان ارزش محسوب می‌شود. همواره می‌کوشیم خدماتی متفاوت را بر بستر فناوری و اپلیکیشن‌های موبایل به مردم ایران عرضه کنیم. برای گرفتن تصمیمات از همه افراد نظرخواهی می‌کنیم و همگی به تصمیم نهایی احترام می‌گذاریم. همچنین استراتژی‌ها، برنامه‌ها، اهداف و نقشه‌های راه را بر اساس داده و اطلاعات تدوین می‌کنیم. همراهی در سختی‌ها، تلاش روزانه برای بهتر شدن، چابکی در عملکرد و خلاقیت در اجرا از پایه‌های اصلی فرهنگ کاری ما در اسنپ است.

مزایای همکاری با شرکت اسنپ

در اسنپ تجربه‌های متفاوت و جذابی در انتظار شماست، تجربه‌هایی که حاصل آن زندگی میلیون‌ها ایرانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما با فعالیت در اسنپ باعث اشتغال‌زایی غیرمستقیمی می‌شوید که به بهتر شدن وضع معیشتی چندصدهزار خانواده ایرانی کمک می‌کند.

در اسنپ می‌توانید با بهترین‌های اکوسیستم استارت‌آپی ایران همراه شوید و به خانواده‌ای بپیوندید که هدفشان جای گرفتن در میان بهترین استارت‌آپ‌های دنیاست. اینجا می‌توانید پیشرو باشید و بازار حمل‌ونقل هوشمند و فناوری ایران را رهبری کنید. اینجا فرصت خلق ایده‌های ناب برای شما به وجود می‌آید و دوستان بسیاری پیدا می‌کنید که از بودن در کنارشان و زندگی با آن‌ها لذت می‌برید.

در اسنپ می‌توانید کار و تفریح را در کنار هم داشته باشید. وقتی نیاز به استراحت دارید زمان خود را با امکانات تفریحی که اسنپ برای اعضای خانواده خود محیا کرده سپری کنید.

در اسنپ می‌توانید کار و تفریح را در کنار هم داشته باشید. وقتی نیاز به استراحت دارید زمان خود را با امکانات تفریحی که اسنپ برای اعضای خانواده خود محیا کرده سپری کنید.

image/svg+xml