همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پردازش اطلاعات شتاب | Shetab

شرکت پردازش اطلاعات شتاب (سهامی خاص) از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فنآوری اطلاعات آغاز نموده و طی قریب به دو دهه تجربه، موفق به انجام چند پروژه داخلی و بین المللی گردیده است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • محمدرضا سعید آبادی مدیر عامل

    هر روزم با هدف بالندگی در کنار دوستان پر انگیزه آغاز میشه تا بخش مهمی از زندگی حرفه ایمون را با شادی به خلق تجربه های درخشان در راه اندازی کسب و کارهای نوین اختصاص بدیم. باور دارم که تیم ما با حضور استعدادهای خلاق و جسور با شتاب توسعه پیدا میکنه.

  • احمد محمودی مدیر و مالک محصول

    رفتار فداکارانه فقط از کسانی سر میزنه که مسئولیت پذیرند. بنظرم بچه های شتاب تونستن انعطاف پذیری و مسئولیت پذیری رو باهم تلفیق کنن و چیزی رو بسازند که در آینده، "کیفیت" رو با محصولات ما بشناسند.

  • نیلوفر شقاقی اسکرام مستر

    ما اینجا تو شتاب یه تیم جوان و پرانگیزه داریم که نگاهش رو به آینده‌ است. آینده‌ای که تک تک بچه‌ها با دستان خودشان و با صبوری و پشتکار مشغول به ساختنشن هستند و همگی بهش خیلی امیدواریم.

این شرکت با بهره مندی از کارشناسان خبره، متعهد و متخصص، در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کارنامه درخشانی دارد و افتخار ارایه خدمات مستمر قابل قبولی را به مشتریان در پیشینه خود ثبت کرده است.

image/svg+xml