همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

شناسه | Shenase

تاسیس در ۱۳۹۴ مالی و اعتباری ۱۱ تا ۵۰ نفر www.shenase.ir/

جذاب ترین بخش در شناسه فرهنگ سازمانی است. ما با خودآگاهی کاری اهداف خود و سازمان را با حداکثر کیفیت جلو میبریم.

معرفی شرکت شناسه

شرکت شناسه پرداز منش به عنوان یک شرکت نرم افزاری در حوزه بانکی سال 1394 با هدف ارائه خدمت برای ایجاد سهولت در فرآیندهای درون سازمانی نظیر مدیریت ساختارهای مالی و مالیاتی تاسیس شد. از آن جایی که اقتصاد خرد شرکتی تاثیر به سزایی در میزان موفقیت شرکت ها دارد لذا شناسه با رسالت ایجاد نظم و سادگی در صدور صورت حساب های آنلاین و همینطور تامین مالی زنجیره تامین (SCF ( توانست زیرساخت فناورانه ای ایجاد کند که در همین راستا موفق به اخذ مجوز فناور از پارک علم و فناوری شد. در این سال ها مفتخر به ارائه خدمات مالی و بانکی به طیف وسیعی از کسب‌وکارهای ایرانی هستیم و در نظر داریم با ایجاد یک تیم حرفه ای در دستیابی به ماموریت خود رسالت خود را به انجام برسانیم.

10سال سابقه مدیریت در توسعه کسب و کار: شناسه اجتماعی است از خلاقیت، وفاداری و خانواده ای که مکمل یکدیگرند که علاوه بر ارزش های شخصی و اقتصادی به ارزش های سازمانی نیز پایبند می باشند.

فرهنگ کاری شرکت شناسه

ما در شناسه اعتقاد داریم با شناخت هر چه بیشتر از خود و مشتریان می توانیم آگاهانه محصولات خود را توسعه داده و علاوه بر ایجاد ارزش اقتصادی در پیشرفت شرکتها نیز تاثیر گذار باشیم بنابراین هر روز با خود تکرار می کنیم شکست و خطا بخشی از فرآیند یادگیری است پس هرچه سرعت شکست را افزایش دهیم سرعت موفقیت نیز افزایش می یابد. البته که همه شکست ها برای ما مفهوم تجربه خلاقانه دارد، نه دلسردی شکست. ما اعتقاد داریم می توانیم در کنار یکدیگر بخشی از یک ساختار منظم تکمیل کننده باشیم تا هدف نهایی تمام و کامل در دسترس همگان باشد. در شناسه هیچ کس مدیر یا کارمند نیست بلکه ما شخصیت های مکملی از یکدیگریم تا به تعالی سازمانی خود و دیگران کمک کنیم.

مزایای همکاری با شرکت شناسه

خانواده شناسه از هم تیمی هایی تشکیل شده است که اهداف شخصی و سازمانی همسو دارند برای همین این افراد پرسنل یا کارمند نبوده و بخشی از خانواده اجرایی شناسه هستند که هم در سود و هم در غم شناسه شریک اند. ما در شناسه به نظرات همکاران در خصوص افزایش بازدهی عملکردشان احترام گذاشته برای همین ساعت کاری منعطف داریم. محیط استارت آپی شناسه این فرصت را ایجاد کرده تا همکاران در چالش های اجرایی سهیم شده و برای هر مشکل آموزش ببیند که چطور بهترین راه حل را انتخاب کنند. حقوق مناسب و بیمه خدمتی است که حق هماران می باشد و پرداخت تمام و کمال و به موقع خط قرمز مدیران شناسه است ما در شناسه احترام بسیاری برای حرفه ای گری و امنیت شغلی قائل هستیم لذا همراهی متقابلی بین مدیران و همکاران وجود دارد.

هر کسی رویایی دارد که با وفاداری به واقعیت زندگی او تبدیل می شود، رویای 18 سالگی من شناسه امروز است که 5 سال همه زندگی خود را به آن وفا دار بوده ام.

image/svg+xml